Gdzie skompletować wyprawkę dla dziecka?

Strażak po godzinach

Topic author
Izeza
Posty: 147
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 01 mar 2017, 12:09
Status: Offline

Gdzie skompletować wyprawkę dla dziecka?

Post autor: Izeza »

Jak w temacie - czy moglibyście polecić mi jakieś sprawdzone sklepy internetowe, w których mogłabym skompletować wyprawkę dla mojego dziecka? Szukając, natknęłam się na https://www.bobokiosk.pl/pl/c/Wanienki/16. Czy wśród użytkowników forum jest ktoś, kto mógłby wypowiedzieć się na jego temat?

berkowy
Posty: 321
Rejestracja: ndz 08 lis 2015, 08:10
Status: Offline

Re: Gdzie skompletować wyprawkę dla dziecka?

Post autor: berkowy »

Jednym z podstawowych elementów wyprawki dziecięcej jest fotelik samochodowy zresztą bez takiego fotelika z funkcją nosidełka najczęściej nie można wypisać noworodka ze szpitala.

verte
Posty: 165
Rejestracja: pt 30 wrz 2016, 15:57
Status: Offline

Re: Gdzie skompletować wyprawkę dla dziecka?

Post autor: verte »

Cześć
Sporo fajnych i niedrogich ubranek dla maluszka kupisz w sklepach Pepco
Ja ostatnio kupowałam tam bawełniane body dla kilkumiesięcznego bobasa.
Dzieci tak szybko wyrastają z ubranek, a tam można zrobić bardzo tanie zakupy.

super_Eryk
Posty: 32
Rejestracja: pt 09 gru 2016, 15:17
Status: Offline

Re: Gdzie skompletować wyprawkę dla dziecka?

Post autor: super_Eryk »

Pepco owszem, ma tanie i fajne ciuszki, ale polecam pogrzebać na aukcjach albo grupach na FB. Dziecko tak szybko ze wszystkiego wyrasta, że nie zdąży zniszczyć. Trzeba dobrze poszukać, ale można kupić coś za bezcen :) Często też rodzina i przyjaciele obdarowują nas praktycznymi prezentami.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Gdzie skompletować wyprawkę dla dziecka?

Post autor: Nadzieja »

Też jestem zdania, że lepiej kupować używane. Zwłaszcza na początku życia malucha.

jjusti18
Posty: 174
Rejestracja: pn 24 kwie 2017, 22:51
OSP (gm., woj.): Ośrodek Straży Pożarnej
Status: Offline

Re: Gdzie skompletować wyprawkę dla dziecka?

Post autor: jjusti18 »

berkowy pisze:Jednym z podstawowych elementów wyprawki dziecięcej jest fotelik samochodowy zresztą bez takiego fotelika z funkcją nosidełka najczęściej nie można wypisać noworodka ze szpitala.
No to się zgadza, ale uważajcie na to jaki wybieracie model bo jest ich naprawdę mnóstwo, a nie każdy jest ukierunkowany na bezpieczeństwo dziecka. Ja przyznam się, że korzystałam z takiego rankingu https://e-foteliki.pl/webpage/foteliki- ... nking.html i bardzo mi on pomógł. Ponieważ miałam tutaj wgląd na różne modele i ich oceny.

bartosz
Posty: 148
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 16:59
Status: Offline

Re: Gdzie skompletować wyprawkę dla dziecka?

Post autor: bartosz »

Wyprawka dla dziecka musi być dokładnie sporządzona, musisz się zastanowić czego będziesz potrzebowała najbardziej. Ja praktycznie wszystko mam oprócz fotelika samochodowego, który jest dość istotny jeżeli mamy podróżować z dzieckiem autem. Ostatnio zastanawiam się nad takim modelem cybex juno m-fix. Bezpieczne podróżowanie to podstawa, dlatego warto się do niej odpowiednio przygotować.

sukienka
Posty: 1858
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Gdzie skompletować wyprawkę dla dziecka?

Post autor: sukienka »

Ja się teraz zastanawiam nad wanienką przenośną. Dużo z mężem i dzieckiem podróżujemy, a kąpiel malucha nie jest łatwym zadaniem w warunkach polowych. Wydaje mi się, że taka bestway wanienka może się dobrze sprawdzić w podróży. Co o tym sądzicie?

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Gdzie skompletować wyprawkę dla dziecka?

Post autor: mazurek »

W jakimkolwiek sklepie dla dzieci? Smyk chociażby?

weronikaja
Posty: 1003
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: Gdzie skompletować wyprawkę dla dziecka?

Post autor: weronikaja »

Jak chodzi o wyprawkę dla dziecka to takie rzeczy jak laktator warto kupić tutaj http://www.simed.pl/e-sklep/laktatory/l ... akta-mila/ Lakta mila to idealny laktator dla świeżych mam, jego uniwersalna budowa jest kompatybilna z wieloma butelkami dla dzieci, warto się nim zainteresować ponieważ jest w bardzo ciekawej ofercie cenowej.

usagi
Posty: 350
Rejestracja: pt 12 maja 2017, 15:10
Status: Offline

Re: Gdzie skompletować wyprawkę dla dziecka?

Post autor: usagi »

jedną z podstawowych rzeczy, jaką na pewno trzeba kupić jest dobry fotelik samochodowy. Ja ze swojej strony polecam te z Easy Go. Mamy model Tinto, przedział wagowy 0-25 kg. super jakość, niewygórowana cena. to co w nim cenie najbardziej to fakt, że ma dodatkowe boczne wzmocnienie side armour i piankę, która amortyzuje wstrząsy :)

byjka7
Posty: 364
Rejestracja: pn 23 sty 2017, 21:35
OSP (gm., woj.): Gmina Mysłowice Śląsk
Status: Offline

Re: Gdzie skompletować wyprawkę dla dziecka?

Post autor: byjka7 »

Takie kompletowanie wyprawki może być problematyczne ponieważ, tych list wyprawowych w internecie jest cała masa!

Ja tylko polecę ze względów bezpieczeństwa fotelik, z nim też może być ciężko, bo konkurencja jest spora, ale mnie najbardziej podobał się Cybex Pallas M-fix SL 2018 . Cybexa nikomu przedstawiać nie trzeba, to akurat polecana marka wózków jak i fotelików o najwyższej klasie bezpieczeństwa.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Gdzie skompletować wyprawkę dla dziecka?

Post autor: 3zuch »

Są sklepy typu wszystko dla dziecka i łatwo tam wszystko kupić.

Wandka
Posty: 1059
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Gdzie skompletować wyprawkę dla dziecka?

Post autor: Wandka »

Na pewno przyda się Wam również łóżeczko dla niemowlaka. Najlepiej zdecydować się na łóżeczko drewniane, bo takie jest tak naprawdę najbardziej solidne. Na stronie https://www.pinio.com.pl/dla-niemowlaka ... iemowlaka/ znajdziecie spory wybór takich łóżeczek, polecam zajrzeć :) Tym bardziej, że sklep oferuje bardzo wysokiej jakości meble do pokoju dziecięcego, a swoje punkty sprzedaży ma rozmieszczone w całej Polsce :)

misia
Posty: 284
Rejestracja: wt 14 mar 2017, 10:57
Status: Offline

Re: Gdzie skompletować wyprawkę dla dziecka?

Post autor: misia »

Jeżeli o mnie chodzi, to wyprawkę dla dziecka skompletowałam w kilka chwil, wszystko praktycznie kupiłam online. Jeśli chcesz zaoszczędzić sporo czasu i pewnie kasy, to sklep dziecięcy znajdziesz w sieci, praktyczne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat