Strona 1 z 6

Jaką firmę otworzyć?

: pn 19 cze 2017, 09:46
autor: Izeza
Chciałabym uniezależnić się finansowo, otworzyć firmę, z której mogłabym czerpać zyski. Z uwagi na to, że jestem po technikum gastronomicznym, zastanawiam się nad jakimś barem. Czy myślicie, że to dobry pomysł? Znalazłam już nawet miejsce, w którym mogłabym zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt: https://mmgastro.pl/kategoria/produkty/ ... ronomiczna.

Re: Jaką firmę otworzyć?

: pn 19 cze 2017, 14:08
autor: huncwoco
No niestety, ale uniwersalnego sposobu na udany biznes i górę pieniędzy nie ma :D Ale wydaje mi się, że branża gastronomiczna wymaga dosyć dużego wkładu pieniędzy na początku, w sumie zresztą jak każda inna firma, więc... Ale rzeczywiście warto szukać miejsc, w których możemy kupić niezbędne sprzęty w specjalnych, promocyjnych cenach. Ja trafiłem ostatnio na taką platformę: https://aleo.com/pl/firmy/it-i-telekomunikacja i właśnie ją rozpracowuje :) Wydaje mi się, że też wiele sprzętów można dostać w atrakcyjnych cenach.

Re: Jaką firmę otworzyć?

: wt 20 cze 2017, 20:25
autor: falconde
W zasadzie każda branża wymaga wkładu finansowego, dlatego się za własny biznes nie biorę;)

Re: Jaką firmę otworzyć?

: czw 22 cze 2017, 12:56
autor: 3zuch
A w czym jesteś dobry, w jakiej branży chciałbyś pracować.

Re: Jaką firmę otworzyć?

: pn 10 lip 2017, 14:17
autor: magnet
Zdaje się, że w każdej branży jest przesyt. Wydaje mi się, że najrozsądniej robić to, co się potrafi albo szukać niszy.


________
Vikan

Re: Jaką firmę otworzyć?

: pn 10 lip 2017, 18:05
autor: strazako
Wiesz to już musisz wiedzieć sam:) co my możemy podpowiedzieć to, że to byś zadbał o takie rzeczy jak dobra księgowa lublin bo aktualnie bez tego daleko się nie zajedzie. Profesjonalna księgowość to podstawa.

Re: Jaką firmę otworzyć?

: wt 11 lip 2017, 13:03
autor: modaset
Najlepiej taką o której działaniu będzie się miało jakieś pojęci ;p

Re: Jaką firmę otworzyć?

: śr 26 lip 2017, 10:54
autor: sukienka
A co myślicie o tym, aby otworzyć pizzerię? Gastronomia stała się ostatnio bardzo popularna. Planuję otworzyć taki lokal ale zależy mi na tym, aby wizualnie dobrze się prezentował. Co myślicie o takich fototapetach do pizzerii: https://wowstore.pl/category/fototapety ... do-pizerri?

Re: Jaką firmę otworzyć?

: pt 28 lip 2017, 17:54
autor: Ghost_Rider
otwórzcie taką firmę, jaka was interesuje. Ważne żebyście się na tym znali i robili to przede wszystkim z pasją.

Re: Jaką firmę otworzyć?

: pn 31 lip 2017, 08:08
autor: darek95
Gdyby jednak nastąpiła zmiana zdania i zainteresowania podążyły w kierunku sklepu - serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą https://femi.com.pl/ (nie jestem pewny czy jest coś, jeżeli chodzi o bar). FEMI to działalność, która dotyczy kompleksowego wyposażenia miejsc pracy. Wszystko co należy wiedzieć na temat oferty zostało udostępnione na stronie internetowej, zachęcam do zapoznania się z nią.

Re: Jaką firmę otworzyć?

: pn 31 lip 2017, 13:18
autor: juzef
Nie masz pomysłu i szukasz inspiracji? Powodzenia więc w biznesie, bo w nim trzeba twardo stąpać po ziemi.

Re: Jaką firmę otworzyć?

: pt 11 sie 2017, 08:55
autor: berkowy
Na portalu http://www.parkiet.com/artykul/1426621.html czytałem ostatnio artykuł na temat czegoś takiego jak outsourcing IT. Może to jest branża, w które warto spróbować, oczywiście jeśli się ma wiedzę.

Re: Jaką firmę otworzyć?

: pt 11 sie 2017, 21:27
autor: nosleep
Moim zdaniem pomysł z gastronomia jest niezły. Trzeba tylko trafić z ofertą - czy to ma być np pizza czy może lepiej jakiś fast-food albo kawiarnia. Cokolwiek zdecydujecie to taki punkt gastro trzeba dobrze wyposażyć. Zostawiam Wam namiary na firmę Multigastro https://multigastro.pl/branze - oferują kompleksowe wyposażenie gastronomii. Możecie tez u nich zasięgnąć porady odnośnie dobowy urządzeń.

Re: Jaką firmę otworzyć?

: pt 18 sie 2017, 13:45
autor: Gasik4
A może siłownia? Zainwestować w porządny sprzęt, wynająć tego rodzaju ogrzewaną halę - tak na początek i zorganizować porządny marketing :)

Re: Jaką firmę otworzyć?

: pn 04 wrz 2017, 16:14
autor: artek
Tu można znaleźć ciekawe inspiracje https://cuk.pl/wspolpraca