Sposób na spokojny sen

Strażak po godzinach

Topic author
iskierka97
Posty: 325
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 14:05
Status: Offline

Sposób na spokojny sen

Post autor: iskierka97 »

Czy macie może jakiś swój sprawdzony sposób na spokojny sen? Od dłuższego czasu nie ma nocy, bym nie przebudziła się przynajmniej raz, a rano wstaję zła i niewyspana.

simbe
Posty: 1
Rejestracja: wt 27 cze 2017, 11:18
Status: Offline

Re: Sposób na spokojny sen

Post autor: simbe »

Gdy nie mogę spać w nocy, to zabieram psa na długi spacer. Przeważnie po godzinie lub dwóch spędzonych w ruchu, zasypiam bez problemu.
Potrzebujesz ? pożyczka 100zł, dla Ciebie ?

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Sposób na spokojny sen

Post autor: Ambitny »

A może jest Ci za gorąco, za zimno lub niewygodnie? Spróbuj zainwestować w taką, miłą w dotyku pościel satynową. Myślę, że pomoże :)

PKiesz
Posty: 96
Rejestracja: sob 25 paź 2014, 11:25
OSP (gm., woj.): Toruń, Kujawsko-Pomorskie
Status: Offline

Re: Sposób na spokojny sen

Post autor: PKiesz »

Na pewno dobrej jakości materac, ale nie tylko. Jak ktoś zauważył pościel też jest bardzo ważna. Jakiś czas temu kupiliśmy pościel dla dzieci z tym, że bambusową. Bardzo delikatny materiał, właściwości materiału idealne dla alergików i co już jest widoczne, dzieciaki śpią znaczenie lepiej. Moim zdaniem więc jak szukacie jakiejś dobrej pościeli i macie problem ze snem warto przetestować, a my kupiliśmy w zaira.pl bardzo fajny sklep z asortymentem dla dzieci.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Sposób na spokojny sen

Post autor: mazurek »

W moim przypadku już nic nie działa.

Tymoteusz1
Posty: 479
Rejestracja: wt 16 cze 2015, 11:59
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Sposób na spokojny sen

Post autor: Tymoteusz1 »

Bardzo dużo zależy od łóżka i pościeli, w której śpicie. Warto wiedzieć, że im lepszy wypoczynek, tym skuteczniej będziecie w stanie funkcjonować w ciągu dnia. Właśnie dlatego takie akcesoria jak https://www.diuna24.pl/koldry-puchowe-p ... t-359.html od Diuna24 są najlepszym rozwiązaniem. Warto postawić na takie rzeczy, bo chodzi przecież o Wasze życie.

falconde
Posty: 128
Rejestracja: sob 08 paź 2016, 23:45
Status: Offline

Re: Sposób na spokojny sen

Post autor: falconde »

Dla mnie najlepszy sposób to pozytywne zakończenie wieczoru, w dowolnej formie:)

Adrian29
Posty: 258
Rejestracja: sob 25 kwie 2015, 20:34
OSP (gm., woj.): Wrocław Wrocław
Status: Offline

Re: Sposób na spokojny sen

Post autor: Adrian29 »

Tak naprawdę na komfort naszego snu wpływa bardzo wiele czynników. Jednym z nich jest niewątpliwie wygodny materac, o odpowiedniej twardości. Fajnie byłoby postawić także na pościel z naturalnych tkanin. Len materiał z Linen Partner bez wątpienia sprawdzi się tutaj doskonale, tym bardziej, że do wyboru mamy wiele propozycji o odmiennym splocie czy odcieniach, a jednocześnie należy podkreślić, że tkanina ta jest bardzo przyjazna dla naszej skóry i miła w dotyku.

TeddyBear
Posty: 47
Rejestracja: pt 23 lip 2021, 08:08
OSP (gm., woj.): 344556677886543
Status: Offline

Re: Sposób na spokojny sen

Post autor: TeddyBear »

Myślę, że powinniśmy iść wcześnie spać.

lasior
Posty: 279
Rejestracja: pn 04 kwie 2016, 18:02
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna chojnice
Status: Offline

Re: Sposób na spokojny sen

Post autor: lasior »

U dorosłego nie zaszkodzi kieliszek wina, a u dzieci Viburcol.

monimm82
Posty: 300
Rejestracja: śr 22 lut 2017, 12:06
OSP (gm., woj.): Pszczyna, śląskie
Status: Offline

Re: Sposób na spokojny sen

Post autor: monimm82 »

Może stopery do uszu? To już w takich chyba ekstremalnych sytuacjach, jak po prostu jest głośno i nie umiecie się wyłączyć. Inni z kolei nie mogą zasnąć w kompletnej ciszy. Na pewno łóżko i materac też ma tu znaczenie. Kupujcie również dobrej jakości pościel, kołdry i poduszki. Prześcieradła 220x240 teraz też kupowałam.
Awatar użytkownika

Tenesy
Posty: 521
Rejestracja: pn 20 mar 2017, 12:44
Lokalizacja: Gliwice
Status: Offline

Re: Sposób na spokojny sen

Post autor: Tenesy »

Różnego rodzaju problemy ze snem mogą mieć poważne konsekwencje, szczególnie jeśli jest się np w ciąży. Na stronie https://terapiabezsennosci.pl/problemy-ze-snem-w-ciazy/ można poczytać o tym jak im zaradzić.

tomek_kow
Posty: 141
Rejestracja: czw 12 sty 2017, 12:28
Status: Offline

Re: Sposób na spokojny sen

Post autor: tomek_kow »

Nie oglądam tv przed snem, wietrzę pomieszczenie i nie jem na 2 godz. przed położeniem się do łóżka

leszekk
Posty: 32
Rejestracja: pn 27 wrz 2021, 15:35
Status: Offline

Re: Sposób na spokojny sen

Post autor: leszekk »

Myślę, że ciągle mało osób stosuję melatoninę, a według mnie to bardzo niepozorna sprawa. Ja akurat skonsultowałem stosowanie melatoniny z moim lekarzem i uważam, że było to po prostu rozsądne. Moje problemy ze snem znacznie się złagodziły. W końcu mogę normalnie zasnąć i rano czuję się maksymalnie wypoczęty. Na stronie: https://melatonina.pl/akademia-snu/mela ... elatoninie możecie znaleźć informacje o faktach i mitach związanych z melatoniną. Zerknijcie sobie!

weronikaja
Posty: 1003
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: Sposób na spokojny sen

Post autor: weronikaja »

Spokojny sen zapewnia wygodne łóżko . Zobaczcie tu https://www.miloohome.pl/ml1018-160-loz ... 5-5cm.html Pokazano tu ramę do łóżka jako mebel poglądowy. Na stronie są podane dane kontaktowe.Będziecie mogli uzyskać więcej informacji i złożyć zamówienie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat