Czy w ciąży można malować paznokcie?

Strażak po godzinach

mareku
Posty: 591
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: Czy w ciąży można malować paznokcie?

Post autor: mareku »

Jeśli szukacie dobrego sklepu internetowego z akcesoriami do manicure, to koniecznie odwiedźcie stronę dobremani.pl. Udało mi się u nich kupić fantastyczny materialista lakier hybrydowy w dużo niższej cenie, niżeli u konkurencji. Muszę przyznać, że posiadają naprawdę ciekawy asortyment.

palto22
Posty: 479
Rejestracja: czw 18 lis 2021, 12:46
OSP (gm., woj.): Osina, zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Czy w ciąży można malować paznokcie?

Post autor: palto22 »

Myślę, że tak. Na pięknie paznokcie najważniejsze jest stosowanie dobrej odżywki. Z własnego doświadczenia mogę polecić Eveline Med+ utwardzające serum do paznokci, które skradło moje serce. Wysycha w chwilę, szybko wzmacnia paznokcie, a dodatkowo daje im schludny wygląd.

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Czy w ciąży można malować paznokcie?

Post autor: regina »

Nie słyszałam o tym, by nie można było. Niestety nie wiem jak to jest, bo sama nie malowałam, więc może warto zapytać o to lekarza? Całkowicie rozumiem waszą troskę, również bardzo bałam się o moje dziecko będąc w ciąży, tym bardziej że była ona późna. Dlatego też zdecydowałam się na badania prenatalne po 35 roku życia , nieinwazyjne do których została pobrana moja próbka krwi. Dobrze,że się zdecydowałam, bo się uspokoiłam kiedy wyszło w wynikach, że rozwój jest prawidłowy

otylia
Posty: 253
Rejestracja: pn 21 mar 2022, 11:09
Status: Offline

Re: Czy w ciąży można malować paznokcie?

Post autor: otylia »

Jasne, a dlaczego nie? Zresztą, jak macie jakieś wątpliwości to zajrzyjcie na stronę https://easynails.pl/jak-dbac-o-paznokc ... cie-ciazy/ Tutaj macie wszystko dokładnie opisane na temat pielęgnacji dłoni w trakcie ciąży. Warto też zapisać sobie namiar na Easy Nails we Wrocławiu i umówić się na wizytę.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Czy w ciąży można malować paznokcie?

Post autor: Nadzieja »

Pewnie, ze można. Byle na poród zmyć.

misia
Posty: 284
Rejestracja: wt 14 mar 2017, 10:57
Status: Offline

Re: Czy w ciąży można malować paznokcie?

Post autor: misia »

A do jakiego ginekologa chodzisz? Jeżeli szukasz kogos konkretnego, sprawdzonego to wiem ze mnóstwo pozytywnych opinii zbiera dr Barbara Blicharczyk. Sama się nad nią zastanawiam, bo mam mały problem, w którym ona się specjalizuje.

Fryderyk
Posty: 397
Rejestracja: pn 19 wrz 2022, 15:44
Status: Offline

Re: Czy w ciąży można malować paznokcie?

Post autor: Fryderyk »

Moim zdaniem tutaj kluczowa będzie przede wszystkim Wasza świadomość. Na stronie https://fashionpost.pl/hybrydy-wciaz-w- ... hitem-roku wyczytałem więcej na temat doboru różnego rodzaju lakierów hybrydowych i uważam, że te informacje warto wziąć zawsze pod uwagę. Chodzi w końcu o Wasze zadowolenie z wyglądu.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat