Strona 1 z 1

Leczenie kanałowe

: pt 30 cze 2017, 17:41
autor: cerber
Hej. Moje pytanie dotyczy leczenia kanałowego. Czy to możliwe, że dentysta nie wypełnia do końca kanału, zostawiając tam lukę lub też wypełnia tylko jeden kanał, zostawiając pozostałe puste i zakrywa to plombą? Trafiłem ostatnio do http://www.aldent.lublin.pl, gdzie okazało się, że leczenie kanałowe prowadzone u innego dentysty nie zostało wykonane tak jak należy. Na szczęście taka miła dentystka, blondynka, w miarę sprawnie skorygowała te spore błędy. Czy Waszym zdaniem mam szansę uzyskać jakieś odszkodowanie od dentysty za tak źle wykonaną robotę i by pokryli koszta, które w aldent poniosłem?

Re: Leczenie kanałowe

: wt 11 lip 2017, 09:34
autor: marcy
Okropne jest leczenie kanałowe. No ale czasem nie ma wyjścia.

Re: Leczenie kanałowe

: pn 31 lip 2017, 13:05
autor: kamilm
no niestety to możliwe.. czasem "specjaliści" takie rzeczy robią, że głowa mała. ja na szczęscie też mam sprawdzonego dentyste http://atria.com.pl/kontakt-katowice, kanałowe u niego nie jest aż takie straszne.
współczuje złego leczenia, dobrze że udało Ci się to gdzieś naprawić

Re: Leczenie kanałowe

: pn 31 lip 2017, 19:55
autor: swag44
Dlatego trzeba z głową wybierać swojego dentystę. Niestety również i ja kilka razy w życiu spotkałem się nieprofesjonalnym "lekarzem" u którego doświadczyłem niemiłosiernego bólu. Najlepiej jest wpisywać w wyszukiwarkę np. dobry dentysta wrocław i na podstawie podpowiedzi oraz opinii wybierać gabinet.

Re: Leczenie kanałowe

: wt 01 sie 2017, 00:30
autor: cerber
Jak pech to pech - zaliczyłem niedawno kolejną kanałówkę, tym razem podczas pobytu u rodziny w Łodzi. Pojechałem tam, gdzie było najbliżej i trafiłem na http://www.neodentica.pl/. Co mogę o tej wizycie powiedzieć? Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić.

Re: Leczenie kanałowe

: czw 03 sie 2017, 05:45
autor: verte
To super, że udało się tak to załatwić:)
Na ogół leczenie kanałowe nie kończy się na jednej wizycie.
Na szczęście są dobre gabinety dentystyczne takie jak stomatolog gdańsk osowa, gdzie można ze spokojem podejść do tego typu leczenia, ponieważ stomatolodzy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie.

Re: Leczenie kanałowe

: pt 20 paź 2017, 11:20
autor: usagi
Wiem jakie nieprzyjemne jest leczenie kanałowe, a jeśli ktoś tak jak ja boi się dentysty, to już w szczególności. Na szczęście koleżanka poleciła mi Lux-dent, gdzie wizyty przebiegają bezboleśnie. Ofertę możecie sprawdzić na www.

Re: Leczenie kanałowe

: wt 15 maja 2018, 12:37
autor: Astra80
no leczenie kanałowe to nic przyjemnego. Ja jestem po takim leczeniu, nie było źle ale fajnie też nie. Na szczęście mam sprawdzonego stomatologa , doktor Świątkowską, która świetnie dobiera znieczulenie i w ogole jest bardzo delikatna podczas wykonywania zabiegów więc jakoś to przeżyłam. Teraz staram się regularnie chodzić na wizyty aby wcześniej rozpocząć leczenie a nie jak już pozostaje tylko leczyć kanałowo.

Re: Leczenie kanałowe

: wt 31 lip 2018, 16:48
autor: Tymoteusz1
Niestety, czasem się to zdarza. Jeśli już Was spotkała potrzeba leczenia kanałowego, to na pewno powinniście postawić na sprawdzone gabinety stomatologiczne. Dzięki temu zabieg może zostać wykonany bezboleśnie i skutecznie. Na pewno powinniście zajrzeć do http://www.triodent.com.pl/services/sto ... chowawcza/ by się o tym przekonać. To na pewno będzie dobry wybór.

Re: Leczenie kanałowe

: czw 23 sie 2018, 15:36
autor: AlinaPin
No ja przezywalam katorge z leczeniem kanalowym mojej piatki ... ale to przez nieodpowiednich stomatologow.Ja zanim zaczęłam leczyć się prywatnie w gabinecie doktor Świątkowskiej z Krakowa m.in na wyrwanie zeba https://stomatologiaswiatkowska.pl/chirurgia/ "obleciałam" kilku stomatologów. Jeśli chodzi o Kraków, to tutaj gabinetów jest wiele ale naprawdę nie każdy jest godny polecenia. Ja swoją dentystkę polecam każdemu bo jest doświadczona, dokładna i leczy zęby bezboleśnie.

Re: Leczenie kanałowe

: pn 27 sie 2018, 21:50
autor: zyga759
Ja natomiast mogę podrzucić namiar na bardzo dobrych specjalistów od implantów http://www.implant-zebowy.pl . Zajmują się tym od lat i są w tym naprawdę dobrzy. Z resztą nie bez powodu cieszą się w sieci tyloma pozytywnymi opiniami. O zęby trzeba dbać - to nasza wizytówka.