Czy mieszkanie po studiach w prywatnym akademiku to dobry pomysł?

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
86flexcu
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 19:46
Status: Offline

Czy mieszkanie po studiach w prywatnym akademiku to dobry pomysł?

Post autor: 86flexcu »

Jak w temacie, czy któraś z was mieszkała w prywatnych akademikach i może się podzielić opinią? Czy mieszkają tam tez osoby w "późniejszym wieku"? Ceny nie są najniższe, ale jak na centrum i tak jest taniej niż wynajmować mieszkanie. Najbardziej pociąga mnie właśnie lokalizacja ale mam jakieś opory przed tym, że to akademik. Oczywiście gdybym była odrobinę młodsza to nawet bym się nie zastanawiała, ale wiek 25-30? Co o tym myślicie?

verte
Posty: 165
Rejestracja: pt 30 wrz 2016, 15:57
Status: Offline

Re: Czy mieszkanie po studiach w prywatnym akademiku to dobry pomysł?

Post autor: verte »

No nie, wiem czy w tym wieku jest to dobry pomysł.
Może lepiej rozglądać się za czymś własnym.
Na osiedlu Alfa Park mieszkania na sprzedaż gdańsk morena ceny metra kwadratowego zaczynają się od 5 tys. zł.

super_Eryk
Posty: 32
Rejestracja: pt 09 gru 2016, 15:17
Status: Offline

Re: Czy mieszkanie po studiach w prywatnym akademiku to dobry pomysł?

Post autor: super_Eryk »

Niektóre akademiki w ogóle nie zezwalają na takie rozwiązanie. Mieszkać mogą tylko studenci. W wielu też nie można mieszkać w wakacje (nawet studenci muszą się wyprowadzać), bo akademik wynajmuje pokoje w formie hostelu, na czym więcej zarabia. Także pytanie czy pasują Ci takie warunki i ciągłe imprezy dookoła ;) Ja jednak po studiach wolałem pójść na swoje, z daleka od uczelni i akademików ;)

AlinaPin
Posty: 231
Rejestracja: śr 10 sie 2016, 22:32
Status: Offline

Re: Czy mieszkanie po studiach w prywatnym akademiku to dobry pomysł?

Post autor: AlinaPin »

Ja po studiach zaczelam pracowac i zaczęłam wynajmować mieszkanie. Bardzo spodobała mi się oferta najmu luksusowego mieszkania kraków i do tej pory tam jestem. Mieszkam w spokojnej i przyjaznej okolicy, wolałam tutaj niż w prywatnym akademiku - preferuję prywatnośc .

darek95
Posty: 50
Rejestracja: sob 26 gru 2015, 23:45
Status: Offline

Re: Czy mieszkanie po studiach w prywatnym akademiku to dobry pomysł?

Post autor: darek95 »

Moim zdaniem wszystko zależy od Ciebie. Dla jednej osoby takie rozwiązanie będzie odpowiadać, innej wprost przeciwnie. Dodam też, iż należy pamiętać o wystroju wnętrz. W przeciwnym razie na pewno nie będziemy się dobrze czuli. Gdyby potrzebne były jakieś zakupy, na pewno warto zajrzeć tutaj http://wallarena.com
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat