Strona 1 z 1

Jak stać się bardziej asertywnym?

: wt 04 lip 2017, 10:09
autor: Ambitny
Córka (16 lat) ma z tym ogromny problem. Ludzie zasypują ją swoimi zadaniami, a ona nie potrafi odmówić. Jak jej pomóc?

Re: Jak stać się bardziej asertywnym?

: wt 04 lip 2017, 17:15
autor: samwise
Trzeba to chyba po prostu stale trenować w codziennych sytuacjach.

Re: Jak stać się bardziej asertywnym?

: czw 27 lip 2017, 15:09
autor: iskierka97
Może podrzuć jej na początek taki artykuł. 16 lat to już sporo, powinna zrozumieć :) Potem ewentualnie jakieś szkolenie.

Re: Jak stać się bardziej asertywnym?

: pt 28 lip 2017, 14:37
autor: Ghost_Rider
No to ja bym ją wysłała do jakiegoś psychologa i razem będą pracować nad jej emocjami i asertywnością.

Re: Jak stać się bardziej asertywnym?

: ndz 22 paź 2017, 19:27
autor: katpio123
Warto zadbać o swoim podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju osobistym aby stać się pewnym siebie. Według mnie fajnym rozwiązaniem jest zapisanie się na takie szkolenie z rozwoju osobistego http://www.szkolatrenerow-ster.pl/program . Mają bardzo ciekawy program, pokazują jak wykorzystać w pełni swoją wiedzę a co jeszcze ważne jak ją przekazać chociażby swoim pracownikom . Jak dla mnie takie szkolenie jest jak najbardziej godne uwagi.

Re: Jak stać się bardziej asertywnym?

: pn 23 paź 2017, 07:51
autor: firerun
To cały proces, długotrwały, który pozwala zaakceptować, że także ma się prawa.

Re: Jak stać się bardziej asertywnym?

: sob 28 paź 2017, 22:08
autor: ritaka
Myślę, że najlepszą opcją będzie uczestniczenie w szkoleniach. One nie tylko podniosą Twoją wiedzę, ale tez dadzą różne nowe możliwości. Zajrzyj sobie do nich https://www.szkoleniaeksperckie.pl/list ... enia-prawo bo mają na prawdę ciekawe szkolenia. Mnie ich oferta bardzo zainteresowała i uważam, że jest ona przystępna :)

Re: Jak stać się bardziej asertywnym?

: wt 14 lis 2017, 08:41
autor: Dzennika5
Jeżeli chodzi o osoby w takim wieku to chyba wlasnie rodzic musi podziałać w tej sprawie. Ew spotkanie z jakimś psychologiem, to też nie jest nic strasznego. Wiele jednak dorosłych osób ma podobne problemy. Organizowane są dla nich świetne szkolenia z tego tematu. Ostatnio moja znajoma z pracy była na takim, organizowanym przez firmę Witalni - szkolenia zarządzanie oprócz właśnie szkoleń z asertywności mają szereg innych szkoleń z tematyki okołobiznesowej

Re: Jak stać się bardziej asertywnym?

: pn 19 lut 2018, 16:10
autor: elabarbara
Warto brać udział w szkoleniach i się rozwijać. Ja wczoraj zaryzykowałam i zapisałam się na szkolenie z medycyny estetycznej http://edumedical.pl/ moja przyjaciółka własnie ukończyła tam szkolenie, z tego co opowiadała to było super, poziom wysoki i dużo praktyki. Mam nadzieje że uda mi się sporo wiedzy zdobyć i wykorzystać ją w pracy :)