Oświetlenie do mieszkania

Strażak po godzinach

Topic author
ollafe88n
Posty: 350
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 29 lis 2016, 16:08
Status: Offline

Oświetlenie do mieszkania

Post autor: ollafe88n »

Nie wiesz jakie oświetlenie wybrać do swojego nowego mieszkania? Jeśli sprawia Ci to problem odwiedź sklep lampa-lampy.pl i zobacz ich ofertę. Posiadają oni w sprzedaży lampy Azzardo, które sa bardzo ekskluzywne i na pewno Ci się spodobają. Nie czekaj i kup już dziś idealne oświetlenie do swojego mieszkania
Awatar użytkownika

kubabrozek
Posty: 5
Rejestracja: pt 30 cze 2017, 21:33
Status: Offline

Re: Oświetlenie do mieszkania

Post autor: kubabrozek »

Ja się na tym kompletnie nie znam i niestety nie jestem w stanie pomóc...
Żyjemy, aby walczyć jeszcze jeden dzień.

oda
Posty: 2
Rejestracja: czw 06 lip 2017, 10:26
OSP (gm., woj.): gm., woj łódzkie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Oświetlenie do mieszkania

Post autor: oda »

ekskluzywne nie zawsze oznacza ładne, myślę że każdy ma swój gust i wie czego potrzebuje

ritaka
Posty: 164
Rejestracja: ndz 10 kwie 2016, 16:36
Status: Offline

Re: Oświetlenie do mieszkania

Post autor: ritaka »

Ważne jest to by oświetlenie pasowało do danego pomieszczenia. Teraz jest duży wybór więc jest to o wiele łatwiejsze niż kiedyś. jeżeli szukasz czegoś oryginalnego to warto sobie zajrzeć do nich http://niuans-studio.pl/lampy-dekoracyjne/ bo mają bardzo duży wybór i dobre ceny :)

verte
Posty: 165
Rejestracja: pt 30 wrz 2016, 15:57
Status: Offline

Re: Oświetlenie do mieszkania

Post autor: verte »

Z oświetleniem trochę jak z umeblowaniem, przecież nigdzie nie jest tak samo:)
Każdy urządza według własnego gustu. Jednym podobają się rozwiązania minimalistyczne takie jak te lampy BPM innym będą podobały się zupełnie inne.

lopeslopes
Posty: 4
Rejestracja: wt 25 lip 2017, 23:09
Status: Offline

Re: Oświetlenie do mieszkania

Post autor: lopeslopes »

Dokładnie, coś co przyjmie się super w jednym miejscu może nie zdać egzaminu w drugim, na pierwszy rzut oka bliźniaczym przypadku :)

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Oświetlenie do mieszkania

Post autor: elabarbara »

Ja w moim domu zamieniłam tradycyjne oświetlenie na ledy, nie tylko ze względu na oszczędności ale także z powodu na estetykę,nowoczesność. Mają naturalną barwę światła a do tego są dużo bardziej trwałe, więc na dłużej wystarczą. Można zobaczyć eleganckie wzornictwo opraw ledowych i nowości w Mistic Lighting

iskierka97
Posty: 325
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 14:05
Status: Offline

Re: Oświetlenie do mieszkania

Post autor: iskierka97 »

Dzięki za info i namiary. Właśnie jestem na etapie wymiany lamp w salonie, a to co jest w Castoramie i LM totalnie mi się nie podoba.

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: Oświetlenie do mieszkania

Post autor: Gasik4 »

iskierka97 pisze:Dzięki za info i namiary. Właśnie jestem na etapie wymiany lamp w salonie, a to co jest w Castoramie i LM totalnie mi się nie podoba.
To może zerknij jeszcze na takie nowoczesne lampy wiszące? Albo coś z klasyki, czego mają pełno :) Na pewno coś dla siebie znajdziesz ;)

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Oświetlenie do mieszkania

Post autor: marcy »

Warto zainwestować w ledy, to spora oszczędność.

karaiby
Posty: 253
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: Oświetlenie do mieszkania

Post autor: karaiby »

Możesz zakupić również tu: https://dlaelektrykow.pl/15-plafoniery-led , specjalne plafoniery LED. To oprawa dedykowana do montażu natynkowego, na ścianach oraz podsufitowo, a zawiera zintegrowane (wbudowane na stałe) diody LED. Myślę, że fajnie będzie komponować się w różnych wnętrzach.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Oświetlenie do mieszkania

Post autor: mazurek »

Teraz popularne jest oświetlenie LEDowe, które wykorzystywane jest w bardzo różnych wariantach, nie tylko jako oświetlenie podstawowe, ale także wspomagające czy jako dekoracja. Ciekawie wyglądają chociażby podświetlane telewizory z pomocą systemów ledowych. Dosyć nietypowa dekoracja, a na pewno całkiem interesująca i jest formą aranżacji.

Kermess
Posty: 6
Rejestracja: śr 13 lip 2016, 13:33
OSP (gm., woj.): Puławy, lubelskie
Status: Offline

Re: Oświetlenie do mieszkania

Post autor: Kermess »

Ja tam lubię oświetlenie kryształowe klasyczne. Niestety jest drogie, ale wygląda niesamowicie po zaświeceniu. Kryształy daja fajne światło, tylko niestety są dość drogie :) https://ardant.pl/p199,lampa-sufitowa-a ... hting.html Bo 3000 zł za taka lampę to jednak sporo, nie chce nawet zaglądać żyrandole :) Tam podejrzewam, że z 10 tys. za sztukę. Trudno, prezydenckich salonów chyba nie będę miał :)

Kermess
Posty: 6
Rejestracja: śr 13 lip 2016, 13:33
OSP (gm., woj.): Puławy, lubelskie
Status: Offline

Re: Oświetlenie do mieszkania

Post autor: Kermess »

Co do LEDów - też mam wszędzie. Dobrze sprawdzą się jakieś nowoczesne lampy wiszące. Jest ich sporo w aranżacjach czy to salonach, kuchni czy sypialniach. Cenowo też wypadają bardzo dobrze jak dla mnie. Za 100 zł można kupic fajna lampkę. Oszczędności na rachunkach za prąd są spore. Całą elewację domu oświetlam LEDami i łącznie pobierają 50W. Kiedyś jeden halogen na GU10 to pobór 50 W, a przy 10 szt to licznik się kręcił jak szalony :)
Ostatnio zmieniony czw 19 gru 2019, 23:58 przez Kermess, łącznie zmieniany 1 raz.

cerber
Posty: 273
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 23:43
Status: Offline

Re: Oświetlenie do mieszkania

Post autor: cerber »

również jestem tego zdania, że warto zaczerpnąć wiedzę od specjalistów a zakupy robic tylko w dobrych, specjalistycznych sklepach. Osobiście, najczęściej oświetlenie kupuję w sklepie https://www.ultra-elektro.pl i nie mam żadnych zastrzeżeń. Zawsze mogę zadać jakieś dodatkowe pytania, albo poszukać innego rozwiązania. Ale i tak najważniejsze jest to, co się komu podoba, a nie to, co jest modne ;)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat