Strona 1 z 1

Kurs na wakacje

: wt 08 sie 2017, 10:15
autor: iskierka97
Szukam jakiegoś dobrego szkolenia, które mogłabym zrealizować w jeszcze okresie wakacyjnym. Zastanawiam się nad takim kursem pierwszej pomocy (bo to zawsze warto znać), ale może macie jakieś inne ciekawe pomysły. Pytam na tym forum, bo wiem, że tu są fachowcy :)

Re: Kurs na wakacje

: pn 14 sie 2017, 14:13
autor: sukienka
W wakacje trzeba odpoczywać, a nie dodatkowo się szkolić. Lepiej znajdź dobrą ofertę na wyjazd - ja mogę polecić Tobie taką opcję jak wynajem jachtu: http://www.globtourist.com/czartery-norwegia.html. Moim zdaniem taki wyjazd na jacht to będzie świetna przygoda i na pewno nauczysz się dużo więcej niż na kursie.

Re: Kurs na wakacje

: pn 14 sie 2017, 16:12
autor: verte
Wakacje to taki czas, że każdy może robić na co ma ochotę :)
Ja lubię zwiedzać i w te wakacje już udało się mi co nieco zobaczyć.
Polecam wycieczkę śladami wschodniej architektury na Podlasie - http://szerokiej-drogi.pl/najpiekniejsz ... hitektury/

Re: Kurs na wakacje

: śr 11 lip 2018, 19:16
autor: Wandka
Wydaje mi się, że w wakacje warto również podszkolić się ze znajomości języków obcych - to się zawsze w życiu przydaje, a w wakacje jest więcej czasu na taką dodatkową naukę. Polecam zapisać się do szkoły https://www.speak-up.pl/ - organizuje ona kursy angielskiego na różnych poziomach, a co więcej, można samemu zdecydować o tym, w jakim trybie chce się uczyć - stacjonarnie (oddziały są w całej Polsce) czy wirtualnie. Można też wybrać system mieszany, który moim zdaniem jest najlepszy ;)

Re: Kurs na wakacje

: ndz 02 wrz 2018, 20:01
autor: PKiesz
Również jeśli bym miał wybierać naukę w wakacje to bym wybrał coś pozytecznego - albo jakieś właśnie językowe, ale zdobycie jakiegoś doświadczenia. Przykład macie tutaj - https://www.punt.pl/szkolenia-zeglarskie/ i jest dwa w jednym, jedziecie gdzieś na wakacje np. do Chorwacji gdzie pływacie jachetem i zdobywacie patent sternika, świetna sprawa.

Re: Kurs na wakacje

: ndz 06 sty 2019, 17:29
autor: palto2
Jakie kursy Cię interesują ? Bo jeżeli coś aktywnego, to tutaj znajdziesz mnóstwo przydatnych opcji https://www.ams.edu.pl/terminarz/wszyst ... ykladowcy/ znajoma robiła u nich kurs trenera personalnego co znacznie poprawiło jej pracę na siłowni, dzięki temu zaufało jej o wiele więcej osób, z którymi trenuje.

Re: Kurs na wakacje

: sob 23 lut 2019, 09:44
autor: strazaksamy
Wiesz co możesz sobie sprawdzić ten kurs https://speakingo.com/
jest naprawdę świetnie opracowany i oprócz tego, że możesz się uczyć w domu kiedy chcesz
i ile chcesz możesz też zaoszczędzić sporo na dojazdach, które są totalnie bez sensu biorąc pod uwagę, że
możesz też uczyć się w domu:)