Euro-Cart Spin do samolotu?

Strażak po godzinach

Topic author
kora22
Posty: 79
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 08 sie 2023, 10:44
OSP (gm., woj.): Osina, zachodniopomorskie
Status: Offline

Euro-Cart Spin do samolotu?

Post autor: kora22 »

W związku ze zbliżającą się podróżą, poszukuję wózka w przyzwoitej cenie, który nie będzie problemowy w samolocie. Dużo dobrego wyczytałam o Euro-Cart Spin. Co możecie o nim powiedzieć?

kazik66
Posty: 90
Rejestracja: czw 25 sie 2022, 16:37
Status: Offline

Re: Euro-Cart Spin do samolotu?

Post autor: kazik66 »

My zdecydowaliśmy, że to faktycznie będzie najlepszy wybór. A szukamy takiego wózka, bo na święta planujemy podróż za granicę samolotem.

Topic author
kora22
Posty: 79
Rejestracja: wt 08 sie 2023, 10:44
OSP (gm., woj.): Osina, zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Euro-Cart Spin do samolotu?

Post autor: kora22 »

A znacie jakieś szczegóły o wózku? po prostu coś co jeszcze bardziej mnie do niego przekona i rozwieje wszelkie wątpliwości, bo jednak wciąż mam ich sporo...

Notice
Posty: 4
Rejestracja: czw 17 sie 2023, 11:09
Status: Offline

Re: Euro-Cart Spin do samolotu?

Post autor: Notice »

A co to w ogóle jest?

kazik66
Posty: 90
Rejestracja: czw 25 sie 2022, 16:37
Status: Offline

Re: Euro-Cart Spin do samolotu?

Post autor: kazik66 »

Euro-Cart jest bardzo dobrą marką, która dba o swoich klientów i o bezpieczeństwo dzieci, które przewożone są w ich wózkach. Konkretnie wspomniany model jest lekki, ale zadbano tutaj też o komfort dzieciaczków. Na pewno zainteresuje Ciebie to, że łatwo się składa (można to zrobić jedną ręką) i nadaje się nawet dla dzieci od pierwszych dni życia malucha.

Topic author
kora22
Posty: 79
Rejestracja: wt 08 sie 2023, 10:44
OSP (gm., woj.): Osina, zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Euro-Cart Spin do samolotu?

Post autor: kora22 »

Juz chyba nie mam żadnych pytań dotyczących wózka, a jakby się pojawiły to powrócę do wątku. Na tą chwilę bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat