Strona 1 z 1

kredyt internetowy

: pn 02 paź 2017, 14:13
autor: olaf445
Witam Was wszystkich. Macie może jakieś informacje na temat pożyczki przez internet Ponieważ moja siostra, mając firmę bardzo jest zadowolona z tej pozyczki. Dodatkowo również rozprzestrzeniła sieta oferta po moich znajomych w bardzo szybkim tępie. Ponoć wszsytko przychodzi bardzo miło i przyjemnie, a co najważniejsze ( jak dla mnie ) przy minimum formalności. Co o tym sądzicie ?

Re: kredyt internetowy

: śr 04 paź 2017, 19:47
autor: darek95
Zajrzyj na stronę http://ceidgbazafirmy.pl Dzięki niej bez problemu stworzysz bazę firm udzielających pożyczki. Co prawda stworzenie bazy jest płatne, ale nie ma się co obawiać. Po więcej informacji zapraszam na stronę.

Re: kredyt internetowy

: czw 05 paź 2017, 14:56
autor: Agusiek55
Dobra opcja tak myślę:) Takie pożyczki jak np. https://bosspozyczka.pl/kredyt-na-start ... wych-firm/ to duża wygoda, bo załatwiacie wszystko przez internet. Oferują oni akurat pożyczki dla firm, ale jest dużo innych fajnych opcji dla osób indywidualnych. Na pewno znajdziecie bardzo korzystną ofertę w sam raz nie mniejsze lub większe wydatki

Re: kredyt internetowy

: pt 06 paź 2017, 11:20
autor: marcy
Ja wolałabym pójść do sprawdzonego banku.

Re: kredyt internetowy

: śr 13 gru 2017, 10:02
autor: sukienka
Jeśli chodzi o kredyty internetowe to bardzo dobrą ofertę widziałam ostatnio tutaj: https://kredyt123.pl/oferta. Myślę, że może to być całkiem dobra opcja. W ofercie mają do wyboru najróżniejsze kredyty - między innymi gotówkowe, hipoteczne czy samochodowe. Każdy znajdzie to czego poszukuje. A formalności jest naprawdę mało.

Re: kredyt internetowy

: czw 14 gru 2017, 23:09
autor: falconde
Bankowe kredyty są tańsze niż pożyczki online, dlatego to w sumie najlepsza opcja, te internetowe choc wygodne to jednak dużo kosztują, generalnie się nie opłaca, chyba że ma ktoś konkretny plan czy mega konieczność i jednocześnie kłopoty w bazach. Ja korzystałem z takich pożyczek i nie jestem zadowolony.

Re: kredyt internetowy

: czw 21 gru 2017, 09:36
autor: darek95
Chodzi Ci o pożyczkę, czy o kredyt? Nie rozumiem Twojego postu. Jeżeli chodzi o pożyczkę nie jestem wstanie nic powiedzieć, ale przy kredycie już tak. Mówiąc bardziej szczegółowo mam na myśli http://www.katalogkredytow.pl/kredyt-gotowkowy/ Kalkulator kredytu gotówkowego jest moim zdaniem podstawą w przypadku ubiegania się o kredyt.

Re: kredyt internetowy

: czw 28 gru 2017, 23:17
autor: cerber
A jak to jest, że ludzie biorą pożyczki i kredyty, nawet nie sprawdzając w ogóle innych ofert? Ja powiem tylko tyle, że warto korzystać z innych serwisów, takich jak https://pozyczkowy-portal.pl/. A Wy korzystacie z takich serwisów?

Re: kredyt internetowy

: pt 13 lip 2018, 10:38
autor: maq
Jak już kredyt to w Banku, na https://finanse.rankomat.pl/kredyty/kal ... gotowkowy/ masz kalkulator kredytowy. Możesz dokładnie wybrać cel pożyczki i pokarze Ci gdzie i w którym banku teoretycznie oferta będzie najkorzystniejsza. Ale pamiętaj, że to tylko przypuszczalne dane bo bank oficjalną ofertę przedstawi Ci po sprawdzeniu zdolności.

Re: kredyt internetowy

: wt 25 wrz 2018, 23:15
autor: usagi
Ja także uważam że kredyt online z kredyt123 opinie to kredyt który oferuje dogodne warunki . Bo oferują wysokie kwoty kredytowania, wstępną decyzję w 5 min i minimum formalności. Plus za podejście doradców do klienta oraz przejrzystą umowę.

Re: kredyt internetowy

: śr 26 wrz 2018, 13:00
autor: mazurek
Raczej bym się nie zdecydowała na wzięcie kredytu przez internet