Strona 1 z 1

Internet

: śr 18 paź 2017, 20:59
autor: swag44
Jeszcze kilka lat temu nie miałem Internetu, bo uznawałem, że jest mi kompletnie niepotrzebny. Jednakże musiałem go sobie założyć, ponieważ był mi potrzebny do pracy. Wtedy dopiero poznałem jego potencjał. Zaciekawiony zacząłem szukać informacji po artykułach takich jak np. http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/ ... id,tm.html żeby odkrywać nowe możliwości. Obecnie nie wyobrażam sobie życia bez Internetu, bo praktycznie załatwiam wszystko w sieci: zakupy, sprawy zawodowe, urzędowe, a także oglądam masę filmów :)

Re: Internet

: śr 10 sty 2018, 10:45
autor: jjusti18
A ja zastanawiałam się ostatnio co zrobić, żeby mieć dostęp do Internetu za pomocą innych urządzeń nie tylko komputera. Myślałam o czymś takim jak Access Point https://www.bomi.pl/ranking-access-poin ... ch-modeli/ . Ponoć to urządzenie daje naprawdę sporo możliwości. Czy ktoś z Was ma coś takiego?

Re: Internet

: wt 29 maja 2018, 00:00
autor: verte
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest Internet mobilny, mam go zawsze tam gdzie potrzebuje.
Otvarta ma najlepszą ofertę na internet mobilny jest to pakiet 100gb + 100gb noc za 39,99zł z umową bezterminową.

Re: Internet

: pt 15 cze 2018, 11:32
autor: iskierka97
Ja też kiedyś myślałam, że internet to tylko zbędny luksus. Ale ostatnio to nawet coraz więcej szkoleń w ten sposób robię, co bardzo ułatwia organizację pracy.

Re: Internet

: pt 15 cze 2018, 11:51
autor: Ambitny
iskierka97 pisze:Ja też kiedyś myślałam, że internet to tylko zbędny luksus. Ale ostatnio to nawet coraz więcej szkoleń w ten sposób robię, co bardzo ułatwia organizację pracy.
Szkolenia dla dorosłych to jeszcze nic. Siostra ostatnio trafiła na taką polską szkołę dla dzieci za granicą - oczywiście online. To dopiero luksus :)

Re: Internet

: wt 10 lip 2018, 18:12
autor: Tymoteusz1
Grunt to dobrać dla siebie odpowiednią ofertę. Nie ma co się oszukiwać, że decydując się na słaby internet, będziecie zadowoleni. O wiele lepiej poszperać i sprawdzić takie oferty, jakie ma u siebie chociażby Otvarta. Dzięki temu będziecie w stanie korzystać z bardzo dużych pakietów, co jest niesamowitym ułatwieniem.

Re: Internet

: śr 25 lip 2018, 21:12
autor: ignacyy91
Najbardziej praktyczny jest obecnie internet LTE, dostęp do sieci ma się niemal wszędzie - poradnik na https://rankinginternetu.pl/internet-st ... y-do-domu/ powinien pomóc w wyborze najlepszego. Jedyny minus to ograniczony transfer, ale nie u wszystkich operatorów.