Strona 1 z 1

Tłumacz języka włoskiego

: wt 07 lis 2017, 15:53
autor: mariasw2
Pilnie poszukuję tłumacza języka włoskiego do przetłumaczenia instrukcji obsługi z włoskiego na polski, ok 5 zdań, więc do biura tłumaczeń mi się nie opłaca. Informacji udzielę priv.

Re: Tłumacz języka włoskiego

: wt 23 sty 2018, 19:36
autor: Karola
Na rynku jest sporo ofert typu http://www.angos.com.pl/, gdzie można zlecić tłumaczenia w kilkudziesięciu językach. Nie ma większego problemu ze znalezieniem dziś dobrego tłumacza, który zrealizuje sprawnie swoje zadanie.

Re: Tłumacz języka włoskiego

: wt 13 lut 2018, 14:25
autor: Tymoteusz1
Grunt to podejść do tematu z głową. Przecież na rynku istnieje wiele biur tłumaczeń, dlatego też powinniście położyć szczególną wagę do odpowiedniego wyboru. Myślę, że dobrze zacząć od zajrzenia do http://www.123way.pl/tlumaczenia i sprawdzenia oferty 3WAY. To da Wam pewność, że tekst zostanie odpowiednio przetłumaczony.

Re: Tłumacz języka włoskiego

: sob 10 mar 2018, 19:28
autor: jackwelss39
Wiele firm oferuje takie usługi, poszukaj głównie wśród biur tłumaczeń. Na pewno bez problemu znajdziesz takie tłumaczenia, szczególnie w języku włoskim, który nie jest aż tak rzadko spotykany. Możesz spróbować w firmie http://www.sct-tlumaczenia.pl Mają bardzo fajną opcję wycenienia na początku kosztów waszego konkretnego tekstu w dowolnym języku

Re: Tłumacz języka włoskiego

: pt 15 cze 2018, 22:00
autor: Astra80
A jakiego typu tłumaczenie jest Ci potrzebne? Bo jeśli interesuje Cię tłumaczenie stron internetowych to polecam tłumaczy z biura Junique z Poznania. Oni zajmują się takimi tłumaczeniami jak tłumaczenie stron www. Przekłady wykonują doświadczeni tłumacze, dzięki czemu możecie byc pewni, że tłumaczenie wykonane jest prawidłowo.