Strona 1 z 1

Firma windykacyjna

: czw 16 lis 2017, 23:52
autor: swag44
Na stronie internetowej https://www.veriv.pl/index.php/windykacja-naleznosci/ jest bardzo fajna oferta od czołowej firmy windykacyjnej. Moim zdaniem takie firmy przywracają wiarę w ludzi. Ja wiem, że dla każdego jest to interes, ale dzięki tym interesom ludzie żyją sprawiając, że świat jest lepszy :) Oszuści nie są już tacy pewni siebie i moim zdaniem jest to naprawdę piękna rzecz. Polecam! Na stronie internetowej tej firmy macie wszystkie niezbędne informacje, jestem pewny, że wam się przydadzą. Polecam, bo naprawdę warto! Moim zdaniem to najlepsza firma na rynku!

Re: Firma windykacyjna

: śr 25 kwie 2018, 19:30
autor: Tymoteusz1
Do tematu windykacji można podejść na wiele sposobów. Ja uważam, że takie kwestie powinno się załatwiać delikatnie. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie zostaje celowo dłużnikiem. Właśnie dlatego powinniście korzystać z takich firm windykacyjnych jak Straetus. W https://www.straetus.pl/obsluga-wierzytelnosci/ dobrze widać, w jaki sposób potrafią załatwić całą sprawę, by obie strony czuły się z tym dobrze.

Re: Firma windykacyjna

: ndz 29 kwie 2018, 10:23
autor: Inter
A jak takie firmy windykacyjne działają w praktyce? Jaki mają algorytm postępowania?

Re: Firma windykacyjna

: pn 30 kwie 2018, 07:04
autor: Lollak
Inter pisze:A jak takie firmy windykacyjne działają w praktyce? Jaki mają algorytm postępowania?
To już nie są lata 90te, czy nawet początek xxi wieku, gdzie państwo było słabe a firmy windykacyjne mogły robić co im się podoba. Kwestie te zostały w dużej mierze załatwione, ubrane w formy prawne. Firmy wyindykacynje mogą dużo, ale nie mogą wszystkiego. Ich działania mogą zostać uznane z nękanie, co jest w polskim prawie karane. Tematyka ta została dosyć dokładnie opisana tutaj na forum: http://www.finanovacash.pl/forum/

Re: Firma windykacyjna

: pn 07 maja 2018, 15:07
autor: Tenesy
Od siebie mogę śmiało polecić firmę ICG-Group. Zajmują się windykacją od wielu lat i mają w tym ogromne doświadczenie - działają nie tylko na terenie Polski, ale również w wielu innych krajach na świecie.

Re: Firma windykacyjna

: pn 11 cze 2018, 09:04
autor: sukienka
Ja polecam zgłosić się do Kancelarii Dochodzenia Wierzytelności Ultimatum: http://www.kancelariaultimatum.pl/. Na ich stronie internetowej znajdziecie zakres windykacji, którymi oni się zajmują. Z tego, co wiem, to żadna sprawa tak naprawdę nie jest dla nich straszna :) Polecam się zgłosić bezpośrednio do nich i dopytać o szczegóły.

Re: Firma windykacyjna

: ndz 19 maja 2019, 09:17
autor: weronikaja
Jeśli widykacja to moim zdaniem należy ją polecić dobrej kancelarii. Bardzo dobra jest kancelariia Lexa https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ Zajmuje się nie tylko odzyskiwaniem należności. Ale też nawet gdy trwa proces egzekucyjny ( ZUS, Bank< US) przystępują do dzialania, najczęściej doprowadzają do bezkuteczności tej egzekucji. W latach 2017/2018 nie przegrali żadnej sprawy dot ochrony majątku.

Re: Firma windykacyjna

: wt 28 sty 2020, 19:48
autor: alojzz
Prowadząc interey zawsze możemy mieć problemy natury finansowej. Trafi się co jakiś czas jakiś delikwent, który potrzebuje szybkich pieniędzy naszym kosztem. W dłuższej perspektywie czasu, brak możliwości skutecznego egzekwowania długu może naszą firmę kosztować wiele. Dla przykładu będą to opóźnione inwestycje w nasze zaplecze techniczne co może wykorzystać nasza konkurencja. Zabierając się za skuteczną windykacje musimy zwrócić uwagę na jeden fakt - dobra kancelaria zawsze ocenii wypłacalność danego dłużnika. Na dobrą sprawę można to zrobić w kilkanaście godzin przy odpowiedniej wiedzy oraz doświadczeniu. Najlepiej sprawdzić w stolicy jakie opinie ma komornik warszawa praga by być pewnym swojego wyboru. O skuteczności powiedzą nam wiele poprzedni klienci.

Re: Firma windykacyjna

: czw 13 lut 2020, 10:42
autor: Fate
Jeśli mowa jest o firmie windykacyjnej to muszę polecić firmę Fluence Finance. Dzięki dużemu doświadczeniu i długoletniej obecności na rynku wiedzą jak odzyskać długi od problematycznych dłużników.

Re: Firma windykacyjna

: czw 06 sie 2020, 13:49
autor: Mufinka
Jeśli będziecie chwili dowiedzieć się, jak przebiega egzekucja komornicza, to na http://komornik-wojnowski.pl/egzekucja- ... egzekucje/ znajdziecie podstawowe informacje na ten temat. Zwykle wierzyciel zgłasza się z wnioskiem do sądu o wszczęcie egzekucji, gdy firma windykacyjna jest nieskuteczna lub... od razu, gdy nie chce korzystać z jej usług.