orginalny prezent pod choinkę

Strażak po godzinach

Topic author
natkawal76
Status: Offline

orginalny prezent pod choinkę

Post autor: natkawal76 » śr 29 lis 2017, 14:33

Coraz bliżej święta i zastanawiamy się co kupić naszym najbliższym. Wszędzie można spotkać gotowe świąteczne zestawy, które będą idealnie pasowały pod drzewko jednak czy o to chodzi. Ja osobiście wolę prezenty unikalne jak np. własnoręcznie zrobiona czapka od babci itd. Dlatego chciałam Wam zaproponować oryginalny prezent nie tylko na święta ale i na urodziny czy rocznice jak statuetki. Możemy ja zmówić takie jak chcemy. Wybrać materiał, kolor, grawer i wielkość. Będą idealnie komponowały się również pod choinką p jak wspólny prezent dla rodziców od dzieci z ich wizerunkami. Dostawa jest szybka i pod wskazany adres, dzięki czemu wysłać możecie je w każde miejsce na ziemi. Jest to dość innowacyjne rozwiązanie i jak rozumiem nie każdemu się spodoba, ale na pewno jest o wiele lepsze niż kolejny szampon czy perfuma nie w naszym guście. Statuetki na pewno nie kupimy za 50 zł jednak można zawsze troszkę oszczędzi i zamówić, aby sprawić wszystkim radość właśnie w tym jednym magicznym dniu.Pomyślcie jest to na pewno coś unikatowego, co raczej się nie spotyka na co dzień, a wrażenie uwierzcie mi robią.

Nadzieja

Re: orginalny prezent pod choinkę

Post autor: Nadzieja » śr 29 lis 2017, 19:47

Moim zdaniem lepszy jest pomysł funkcjonalny, a nie oryginalny. Potem to stoi i nikt nie ma z tego pożytku.

Gasik4

Post autor: Gasik4 » pn 11 gru 2017, 12:55

A może taki voucher na naukę driftingu? Zwłaszcza zimą niektórym kierowcom przydałby się taki prezent ;)

ollafe88n

Post autor: ollafe88n » wt 12 gru 2017, 01:23

Może nie nie wiadomo jak oryginalne, ale na pewno praktycznymi prezentami są portfele. Sam pamiętam jak dostałem ładny skórzany i markowy portfel i strasznie się z niego ucieszyłem. Warto jest mieć gdzie trzymać pieniądze i karty a jak dodatkowo jest to elegancki dodatek to tym bardziej człowiek sie cieszy.

berkowy

Post autor: berkowy » czw 14 gru 2017, 04:14

Ja dla siostry mam w tym roku zestaw do robienia samodzielnie takiego manicure jak tutaj. To ponoć najpopularniejszy obecnie rodzaj manicure, a w takim zestawie są od razu wszystkie akcesoria potrzebne do jego zrobienia.

Wandka
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie

Post autor: Wandka » czw 21 gru 2017, 14:20

Moim zdaniem prezent powinien być przede wszystkim pamiątką. Wiadomo, prezenty praktyczne też są bardzo fajne, jednak osobiście wolę dostać coś, co będzie mi się miło kojarzyło z daną osobą. I sama również staram się robić właśnie takie prezenty. Dla rodziców na gwiazdkę zamówiłam piękny fotoobraz ze strony Fotoobrazy.info. Wybrałam nasze najładniejsze zdjęcie, na którym jest cała rodzina, w takiej zimowej, świątecznej scenerii. Z obrazu jestem bardzo zadowolona, zgodnie z zapewnieniem producenta jest on na wysokiej jakości płótnie malarskim, a kolory są żywe i intensywne. Jeśli też chcielibyście zamówić taki fotoobraz, to przy zamówieniu wpiszcie hasło HAPPY, a dostaniecie 20% rabatu.

misia

Post autor: misia » ndz 31 gru 2017, 00:19

Nie wiem, czy to oryginalny prezent, ale na święta szukałam dla siostrzeńca okularów do pływania https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jaki ... psze/4599/ ponieważ w drugim semestrze zaczyna dość intensywne zajęcia na basenie.

arletkawis1987
OSP (gm., woj.): warszawa, mazowieckie

Post autor: arletkawis1987 » pn 01 sty 2018, 19:01

U mnie w tym roku było bardzo oryginalnie, bo mąż dostać karnet na siłownie i torbę odżywek i suplementów. Znalazłam http://mocnysklep.pl/ który ma bardzo dobre opinie i z pomocą trenera wybraliśmy najlepsze odżywki.

weronikaja
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze

Post autor: weronikaja » śr 31 paź 2018, 13:18

Przypuszczam że buty nie są zbyt oryginalnym pezentem, ale za to praktycznym. A poza tym zobaczcie najpierw ofertę https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... e-147.html Bardzo duża propozycja kozaczków damskich A te poza kolano spokojnie mogą być uznane za oryginalne. A do tego jeszcze cena - promocyjna.

3zuch

Post autor: 3zuch » pn 05 lis 2018, 22:54

No właśnie, co modne w tym roku, co będzie hitem świątecznym :)

elabarbara

Post autor: elabarbara » pn 19 lis 2018, 15:18

My to dopiero wpadliśmy na oryginalny prezent pod choinkę dla naszych rodziców. Zabieramy ich nad morze, by spędzić rodzinne święta nad morzem http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakie ... 26-12-2018 razem. Obie nasze mamy są schorowane, więc nie mają już przyjemności w wielogodzinnym gotowaniu. Myślimy więc, że taki wypad je odpręży, a naszym tatom pozwoli na zaliczenie kolejnego fajnego wspomnienia ;) .

berkowy

Post autor: berkowy » czw 25 lip 2019, 08:28

Na ostatnią gwiazdkę kupiłem swojej mamie taką płytę z muzyką: https://www.swietywojciech.pl/Ksiazki/W ... e-plyta-CD Akurat dla niej kwestie wiary są bardzo ważne więc myślę, że prezent był trafiony.
ODPOWIEDZ