Kredyt przy niskiej zdolności kredytowej

Strażak po godzinach

Topic author
alister
OSP (gm., woj.): lublin lubelskie
Status: Offline

Kredyt przy niskiej zdolności kredytowej

Post autor: alister » ndz 10 gru 2017, 10:41

Sądzicie że jeśli mam niską zdolność kredytową ( umowa na pół etatu ) to mogę starać sie o jakiś kredyt gotówkowy?
Awatar użytkownika

Inter
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim

Re: Kredyt przy niskiej zdolności kredytowej

Post autor: Inter » wt 12 gru 2017, 10:41

alister pisze:Sądzicie że jeśli mam niską zdolność kredytową ( umowa na pół etatu ) to mogę starać sie o jakiś kredyt gotówkowy?
Zależy jaka jest to zdolnośc kredytowa. umowa na połowę etatu nie wyklucza dostania kredytu gotówkowego. Liczy się równiez to:
jaka jest Twoja historia kredytowa
ile zarabiasz
jaka jest umowa ( czy jest to umowa zlecenie czy na czas nieokreślony_
jakie masz aktualnie zobowiązania

Najlepiej porównaj sobie kredyty: http://www.kredyty-gotowkowe.net i dopytaj się w banku na co możesz liczyć.

falconde

Post autor: falconde » śr 13 gru 2017, 01:18

Jeśli w BIK masz wszystko OK to na pewno jest szansa że otrzymasz kredyt, tylko pamiętaj aby dobrze przemyśleć czy Twoje finanse pozwolą Ci terminowo spłacać.

addam298

Post autor: addam298 » pn 05 lut 2018, 17:31

Nowa, sprawdzona oferta ciekawych pożyczek na pożyczki online z pewnością spodoba się osobom poszukującym możliwości pożyczenia większej gotówki. Pożyczki udzielane są na korzystnych warunkach. Pożyczkodawca nie wymaga dostarczania żadnych dokumentów potwierdzających dochody – wystarczy dowód osobisty oraz czyste konto w bazach dłużników. Nowe pożyczki to dobra oferta i wysoka przyznawalność.
ODPOWIEDZ