Kantor z najniższy kursem i spreadem dla euro

Strażak po godzinach

Topic author
rogerson
Posty: 87
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 11 maja 2017, 08:32
OSP (gm., woj.): Częstochowa, Śląskie
Status: Offline

Kantor z najniższy kursem i spreadem dla euro

Post autor: rogerson »

Mamy już jeden sprawdzony kantor, ale chcę zweryfikować, czy na pewno tam mają najtaniej walutę.
Gdzie wymieniacie, jaki tam mają spread i aktualną cenę waluty?

falconde
Posty: 128
Rejestracja: sob 08 paź 2016, 23:45
Status: Offline

Re: Kantor z najniższy kursem i spreadem dla euro

Post autor: falconde »

Polecam zajrzeć na platformę Gieldawalut, kurs bardzo zbliżony do rynkowego, spread w granicach 1 grosza. Dobre też jest to, że platforma działa bez przerwy, całodobowo, równiez w dni wolne od pracy.

emik
Posty: 19
Rejestracja: sob 13 maja 2017, 12:52
Status: Offline

Re: Kantor z najniższy kursem i spreadem dla euro

Post autor: emik »

Kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Waluteo znasz? Tam utrzymują spread na poziomie grosza, a nawet poniżej.
Zawsze dobra cena euro i dolara - pozostałych walut nie obserwuję. Przelewy za darmo. Dostępność waluty, sprawny system.
Ogólnie - zero problemów.

cerber
Posty: 273
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 23:43
Status: Offline

Re: Kantor z najniższy kursem i spreadem dla euro

Post autor: cerber »

Z tego co wiem to spora część kantorów przy większych kwotah stosuje korzystniejsze kursy. Warto także sprawdzać na https://kantoronline.pl/, z tego co wiem, to spora część moich znajomych z nich korzysta.

falconde
Posty: 128
Rejestracja: sob 08 paź 2016, 23:45
Status: Offline

Re: Kantor z najniższy kursem i spreadem dla euro

Post autor: falconde »

Akurat kantor online i przy drobnych transakcjach oferuje korzystne przewalutowania, nawet jak np. robi sie jakiś zakup w zagranicznym sklepie internetowym, natomiast w stacjonarnych jedynie przy hurtowej wymianie można liczyć na lepszą wycenę. Dlatego ja wolę internetowe. Przy dużych transakcjach można w nich oczywiście liczyć na dodatkowy rabat, tzn. tam gdzie wymieniam po prostu go przyznają przy większym obrocie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat