Strona 1 z 1

manicure hybrydowy wrocław

: wt 27 lut 2018, 12:54
autor: ospi
Cześć ! Doszłam ostatnio do wniosku ,że warto byłoby zadbać o swoje pazurki Może macie namiary na dobry gabinet, do którego można by się wybrać i w dobrej cenie trochę się dopieścić?
Nie wykluczam, że skusiłabym się jeszcze na parafinkę, o której ostatnio czytałam i ponoć daje bardzo dobre efekty w przypadku wysuszonej skóry . Czytałam że bardzo dobrze robią manicure hybrydowy wrocław
Jak uważacie ? Poradźcie mi coś:)

Re: manicure hybrydowy wrocław

: pt 09 mar 2018, 09:02
autor: berkowy
Jeśli chcesz częściej chodzić na manicure hybrydowy to pomyśl czy nie lepiej nauczyć się to robić samodzielnie. Na stronie http://www.sukcesnaszpilkach.pl/wizerun ... ob-je-sama masz poradnik na temat tego jak samemu zrobić sobie manicure hybrydowy.

Re: manicure hybrydowy wrocław

: wt 08 maja 2018, 10:01
autor: elabarbara
Pewnie że można się nauczyć samemu robić w domu. Wystarczy mieć dobre lakiery itd. Ja tam nie chodzę do kosmetyczki robić paznokci. Wolę zainwestować w dobrej jakości lakiery i niezbędne do tego akcesoria. Ostatnio nawet znalazłam świetne urządzenie frezarka do paznokci https://marec.pl/uroda/frezarka-do-pazn ... rez-detail . Takie cacko przyda mi się na pewno by zadbać o paznokcie :)

Re: manicure hybrydowy wrocław

: wt 03 lip 2018, 11:07
autor: sukienka
Ja mam inny problem z paznokciami - a mianowicie bardzo mi się łamią i rozdwajają. Zależy mi na tym, aby mieć twarde i mocne paznokcie. Jak myślicie, co najlepiej wziąć na wzmocnienie paznokci? Chciałabym kupić sobie jakiś dobry kompleks witamin.

Re: manicure hybrydowy wrocław

: pt 10 sie 2018, 12:48
autor: Tymoteusz1
Trzeba szczerze przyznać, że dużo zależy od gabinetu, w którym poddacie się takim zabiegom. Jasna sprawa, że lepiej robić to u wyspecjalizowanych podologów, niż u koleżanki ze szkoły. Na podstawie informacji z https://ekspert-stop.pl/ sami powinniście móc ocenić, jak potężna jest to różnica. Pomyślcie nad tym dobrze.

Re: manicure hybrydowy wrocław

: pt 29 mar 2019, 11:22
autor: mariasw2
Najlepiej jest wejść na https://kuuma.pl/manicure/wroclaw i tam poszukać manicurzystki z Wrocławia. Przy okazji poczytasz opinie o usługodawcach i zapiszesz się na wizytę przez internet.