Studnia głębinowa...

Strażak po godzinach

Topic author
Izeza
Posty: 147
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 01 mar 2017, 12:09
Status: Offline

Studnia głębinowa...

Post autor: Izeza »

Z uwagi na budowę domu, chciałabym również zdecydować się na wywiercenie studni głębinowej. Z uwagi na to, że do wykonania odwiertu potrzebna jest odpowiednia wiertnica, najprawdopodobniej zdecyduję się na zakup http://staltechnika.pl/oferta/wiertnice ... d-studnie/ :-). Jestem pewny, że dzięki niej pójdzie mi jak z płatka!

elabarbara
Posty: 861
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Studnia głębinowa...

Post autor: elabarbara »

Słyszałam, że jeśli mam staw w pobliżu domu to nie muszę budować studni. Wystarczy, że kupię pompę głębinową. Nie znam się na tym, dlatego pytam i proszę o wasze zdanie. Znalazłam firmę, która ma w ofercie tego typu urządzenia. Jest to Dambat http://www.dambat.pl/ . Mają wieloletnie doświadczenie i przeczytałam sporo pozytywnych opinii od klientów. Z pewnością dobrze mi doradzą.

Tymoteusz1
Posty: 484
Rejestracja: wt 16 cze 2015, 11:59
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Studnia głębinowa...

Post autor: Tymoteusz1 »

To już wszystko zależy od tego, jaką strategię obierzecie. Pamiętajcie, że stawiacie takie konstrukcje na lata, dlatego też powinniście zadbać o ich jakość. Wiem, że bardzo dobre studnie kanalizacyjne produkowane są przez Elplastplus. Zajrzyjcie do https://elplastplus.pl/produkty-kat/stu ... lizacyjne/ i sami zobaczcie, jakie daje to możliwości.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat