W jakim banku założyć konto?

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
Inter
Posty: 411
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:30
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim
Status: Offline

W jakim banku założyć konto?

Post autor: Inter »

Potrzebuję założyć rachunek bankowy. Zastanawiam się, gdzie tego dokonać? Zależy mi na niskich kosztach z tym związanych. Ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, co gdzie i za ile?? Rachunek do codziennego użytkowania.

Ziobro
Posty: 85
Rejestracja: pn 11 maja 2015, 08:33
OSP (gm., woj.): Sanok,podkarpackie
Status: Offline

Re: W jakim banku założyć konto?

Post autor: Ziobro »

To proste - idź tam gdzie jest taniej. Może to banał, ale jest to zdrowe, konsumenckie podejście. Zwłaszcza, że ryzyko w każdym banku jest na podobnym poziomie. Każdy depozyt bankowy jest chroniony poprzez bankowy fundusz gwarancyjny, który to wypłaca środki zawsze wtedy, gdy pojawi sie zagrożenie niewypłacalności.
Gdzie otworzyć taki rachunek bankowy? Cóż, wybór jest całkiem duży. Pomocne w podjęciu decyzji będą z pewnością takie jak te tutaj: http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ rankingi kont osobistych. Ten akurat jest na kwiecień 2018 r.

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: W jakim banku założyć konto?

Post autor: regina »

W sumie to banki reklamują dziesiątki dobrze wyglądających na pierwszy rzut oka produktów finansowych lecz niestety nie zawsze mają możliwość zaoferować nam do zaakceptowania warunki. Możliwa też jest w ogóle odmowa. Może się tak wydarzyć w przypadku kredytów i najczęściej niespłaconych zobowiązań finansowych. W tej sytuacji polecam popatrzeć na oferty proponowane przez inne instytucje niezwiązane z bankiem gdzie jest dostępna jest konsolidacja chwilówek po terminie Wrocław która jest najlepszą opcją na spłatę długów

mariolkaxxxd
Posty: 4
Rejestracja: ndz 02 paź 2022, 15:27
Status: Offline

Re: W jakim banku założyć konto?

Post autor: mariolkaxxxd »

Właśnie sama myślę nad zmianą konta w banku, ponieważ aktualnie w tym co mam wzrosły opłaty, więc nie bardzo mi się opłaca z niego korzystać
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat