Strona 1 z 1

Własny rozwój i udział w szkoleniach?

: czw 17 maja 2018, 15:29
autor: Karola
Czy udział w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach ma sens? Czy tego typu odbyte szkolenia są brane pod uwagę przez pracodawcę?

Re: Własny rozwój i udział w szkoleniach?

: sob 19 maja 2018, 13:35
autor: maksik
Oczywiście, że tak. Ja ostatnio byłem uczestnikiem takiego szkolenia http://emt-systems.pl/szkolenie_hydraulika.html i bardzo sobie chwalę. Co prawda to szkolenie jest zgodne z moim wykształceniem, ale i tak poszerzyłem sobie wiedzę. Myślę, że z każdej dziedziny takie szkolenia są warte.

Re: Własny rozwój i udział w szkoleniach?

: pt 25 maja 2018, 17:46
autor: samwise
Na pewno warto stale się rozwijać.

Re: Własny rozwój i udział w szkoleniach?

: ndz 27 maja 2018, 14:52
autor: byjka7
Jeżeli tworzysz takie szkolenia to potrzebujesz ogromnego zasobu miejsca oraz odpowiedniego sprzętu, który zdecydowanie pomoże przekazać Ci wiedzę, za którą Ludzie Ci płacą. Przede wszystkim laptop, do tego projektor (dobry sprzęt kupisz na allegro https://allegro.pl/kategoria/projektory ... enia-14226 ) dobrze byś stworzył sobie stronę internetową, to będzie ułatwiało kontakt z twoimi klientami.

Re: Własny rozwój i udział w szkoleniach?

: wt 29 maja 2018, 13:07
autor: cerber
Są zawody, w których bez ciągłych szkoleń, bardzo szybko zostaje się w tyle. Moja siostra, która jest kosmetyczką, regularnie jeździ na różne kursy i zdobywa nowe umiejętności. Ostatnio odbyła szkolenie mezoterapia igłowa. Mówi, że takie kursy są dla niej niezbędne, żeby oferta jej salonu była atrakcyjna dla klientów.

Re: Własny rozwój i udział w szkoleniach?

: wt 26 cze 2018, 13:37
autor: marekra
Myślę że ciekawym rozwiązaniem by podnieść kwalifikacje jest wzięcie udziału w tego typu szkoleniach http://gaum.pl/szkolenie-otwarte. W mojej pracy bardzo mi się przyda temat perswazyjnej sprzedaży.

Re: Własny rozwój i udział w szkoleniach?

: czw 28 cze 2018, 12:51
autor: Tymoteusz1
Oczywiscie, że tak. Dzisiejszy świat zmienia się w takim tempie, że bez nowej wiedzy, będziecie w tyle. Teraz nawet stomatolodzy biorą udział w takich szkoleniach jak https://www.dsi-edu.com/szkolenia-zaawansowane by móc cały czas korzystać z najnowszych metod. Warto wziać sobie to do serca i według tego zacząć działać.

Re: Własny rozwój i udział w szkoleniach?

: ndz 22 lip 2018, 19:25
autor: usagi
Ja od lat stawiam na swój osobisty rozwój, biorę udział w wielu róznych szkoleniach. Dzięki temu udało mi się już 2 razy znalezc super pracę więc myslę, ze warto :) Niedawno wystartowałam z nową strona internetową i teraz zamierzam wybrać się na szkolenie seo do Fabryki Marketingu https://fabrykamarketingu.pl/szkolenia-seo/. Ciekawa oferta, zajęcia prowadzone w przystępny i interesujący sposób przez osoby, które na marketingu ,,zjadły" zęby :)

Re: Własny rozwój i udział w szkoleniach?

: sob 15 wrz 2018, 14:57
autor: weronikaja
Dla starszych osób dobre są szkolenia z obsługi komputera. Warto w takiej sytuacji mieć w domu laptop, by ćwiczyć i nabierać wparawy. Dobra jest ta oferta https://leasinglaptopa.pl/Dell-954e2032 ... 9a5e7a6648 Można skorzystać z leasingu i spokojnie splacac raty i na końcu dokonać wykupu. Moim zdaniem to dobra opcja, nie trzeba od razu wykładać całej kwoty.

Re: Własny rozwój i udział w szkoleniach?

: pn 17 gru 2018, 22:23
autor: Wandka
Pewnie, że udział w takich szkoleniach ma sens ;) Warto jednak robić sobie szkolenia w firmach, które po zakończonym kursie wystawiają certyfikaty. Jedną z takich firm jest firma szkoleniowa Kar-Group, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/. Jest to firma posiadając wieloletnie doświadczenie, a w swojej ofercie ma aż kilkadziesiąt różnych szkoleń, więc na pewno coś dla siebie znajdziecie :)

Re: Własny rozwój i udział w szkoleniach?

: pt 04 sty 2019, 14:13
autor: bartosz
Rozwój osobisty to najlepsza inwestycja, na której nigdy nie stracimy, jedynie możemy zyskać. Mnie interesują ich szkolenia https://www.ams.edu.pl co jakiś czas staram się podnosić swoje kwalifikacje w miarę możliwości.

Re: Własny rozwój i udział w szkoleniach?

: pt 01 lut 2019, 08:01
autor: vega195
Warto się szkolić, ale tylko jeśli może to przynieść wymierne efekty. Dla osób pracujących z noworocznymi technologiami w domach jednorodzinnych pomocne mogą być szkolenia z systemów fotowoltaicznych https://www.atum.edu.pl/projektowanie-s ... taicznych/ - są dość dobrze przygotowane.

Re: Własny rozwój i udział w szkoleniach?

: wt 26 lut 2019, 09:01
autor: strazaksamy
Własny rozwój jest bardzo ważny i nie warto go w swoim życiu pomijać.
Zerknij tu https://speakingo.com/ to bardzo dobry kurs online języka angielskiego.
Można go przez 7 dni wypróbować za darmo więc możesz sprawdzić czy taka forma nauki jest dla Ciebie odpowiednia.
Polecam zerknąć.

Re: Własny rozwój i udział w szkoleniach?

: wt 12 mar 2019, 22:08
autor: misia
Własny rozwój to podstawa! Ja stawiam na rozsądne szkolenia, które mogą coś wnieść do mojego życia. Teraz planuję zapisać się na kurs makijażu permanentnego, który jeszcze bardziej rozbuduje moją wiedzę z tej dziedziny i umożliwi przyjmowanie nowych klientek.