Jakie to sa według Was nowoczesne schody wewnętrzne??

Strażak po godzinach

Topic author
nosleep
Status: Offline

Jakie to sa według Was nowoczesne schody wewnętrzne??

Post autor: nosleep » pt 15 cze 2018, 18:56

Jakie to sa według Was nowoczesne schody wewnętrzne?? Co musza zawierac, aby takie byly?? Z jakich materialow musza byc wykonane? Zapraszam do chwalenia sie swoimi schodami, albo marzeniami swoich schodow wewnetrznych, w tym temacie.

Astra80

Re: Jakie to sa według Was nowoczesne schody wewnętrzne??

Post autor: Astra80 » sob 16 cze 2018, 13:34

mi się marzyły schody szklane ale jakoś szybko zrezygnowałam z tego pomysłu. Wybrałam nowoczesne schody wewnętrzne z oferty firmy http://www.schodyjaszczuk.pl/galeria/schody-nowoczesne/ . Wykonują oni schody drewniane według pomysłów klientów lub zaprojektowane przez nich. Schody tworzą przy użyciu najlepszych i najtrwalszych gatunków drewna dzięki czemu służą one przez długie lata i zachowują długo ładny wygląd.

sukienka

Post autor: sukienka » śr 27 cze 2018, 10:30

A mi zawsze najbardziej będą podobały się schody drewniane. Niezależnie od tego, jaka akurat będzie moda - bądź co znaczy "nowoczesne" :) Dlatego moim zdaniem najlepsze miejsce, do którego możecie się udać w sprawie schodów to stolarnia kraków. Oni na pewno Wam doradzą w tej kwestii.

usagi

Post autor: usagi » ndz 24 lut 2019, 07:26

Jak dla mnie kwintesencją nowoczesnych schodów wewnętrznych jest połączenie drewna i szkła. Takie balustrady szklane wrocław podobają mi się zdecydowanie najbardziej i myslę, że sprawdzą się w każdym wnętrzu. Wykonane z mocnego, hartowanego szkła najwyższej jakości. Są solidne i wytrzymałe a przy tym prezentują się świetnie.
ODPOWIEDZ