Coaching szkolenia

Strażak po godzinach

Topic author
Octavia
Posty: 117
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 04 paź 2016, 18:36
Kontakt:
Status: Offline

Coaching szkolenia

Post autor: Octavia »

Najlepsza firma coachingowa na Śląsku to http://ccprogres.pl/
Dodatkowo posiadają certyfikację ICF

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Coaching szkolenia

Post autor: Ambitny »

A słyszeliście może o firmie AVENHANSEN? Podobno świetne sesje coachingowe mają.

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: Coaching szkolenia

Post autor: Gasik4 »

Owszem, kiedyś nawet czytałem na ich stronie ten artykuł o coachingu i zastanawiałem się czy warto byłoby wybrać się na ich szkolenie.

Wandka
Posty: 1050
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Coaching szkolenia

Post autor: Wandka »

A skoro już o szkoleniach mowa, to gdzie Waszym zdaniem najlepiej zapisać się na kurs elektryczny, po którym będzie można zdobyć uprawnienia SEP G1? Ja widziałam ostatnio ofertę takiego kursu on-line na stronie internetowej https://uprawnienia-sep-1kv.pl/. Jak sądzicie, czy warto się na niego tam zapisać? Czy ktoś z Was robił sobie taki kurs przez internet?

kikak
Posty: 821
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: Coaching szkolenia

Post autor: kikak »

Moim zdaniem warto jest uczestniczyć w szkoleniach. Ja gdy rano się budzę sprawdzam czytanie na dziś nastawiam się dobrze na cały dzień i staram się z niego czerpac najwięcej jak moge. Każdy nowy dzien jest szansą na sukces, wiara gwarancją wygranej, pamiętajcie!

weronikaja
Posty: 1001
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: Coaching szkolenia

Post autor: weronikaja »

Jeżeli chodzi o rozwój osobisty to jest wiele szkoleń które ci to zapewnią. Ja sama zamierzam zdobyć wykształcenie w tym kierunku bo przyda mi się to jako nauczycielowi. Znajomy polecił mi studia podyplomowe na tej uczelni ult.edu.pl/studia/coaching-w-edukacji i idealnie spełniają moje oczekiwania. Na pewno dzięki nim stanę się lepszym pedagogiem.

cora
Posty: 4
Rejestracja: czw 23 cze 2022, 19:10
Status: Offline

Re: Coaching szkolenia

Post autor: cora »

Ile semestrów trwają te studia?

monimm82
Posty: 300
Rejestracja: śr 22 lut 2017, 12:06
OSP (gm., woj.): Pszczyna, śląskie
Status: Offline

Re: Coaching szkolenia

Post autor: monimm82 »

no i można tak całkiem fajnie i przyjemnie sobie zarobić. Myślę, że nie jest to jakaś bardzo męcząca praca, no ale nigdy się nad tym jakoś dłużej nie zastanawiałam. Szukacie może dla siebie fajnej pracy? Warto zerknąć na https://fachpraca.pl/kalkulator-wynagro ... 00-brutto/ Tu znajdziecie nie tylko bardzo dużo ogłoszeń o pracę, ale też i spoko opcje jaką jest kalkulator wynagrodzeń.

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Coaching szkolenia

Post autor: regina »

Moim zdaniem techniki negocjacji i wywierania wpływu to bardzo przydatne umiejętności w biznesie więc warto poszukać szkoleń, które ich uczą. Na pewno przydadzą się w sprzedaży czy chociażby w momencie pozyskiwaniu klientów

drużynowy
Posty: 744
Rejestracja: sob 20 lis 2021, 14:50
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna w Pcimie
Status: Offline

Re: Coaching szkolenia

Post autor: drużynowy »

Same szkolenia w życiu każdego z nas są bardzo ważne i ja również jestem zdania, że bardzo dobrze jest wiedzieć o tych obszarach jak najwięcej. Szkolenia dla organizacji publicznych również są dość istotne tym bardziej, że ciągłe podnoszenie naszej wiedzy jak i kwalifikacji pozwala nam na społeczny awans. Właśnie dlatego ja jestem zwolennikiem takich szkoleń.

marcelinaorawska
Posty: 8
Rejestracja: śr 13 wrz 2023, 20:01
Status: Offline

Re: Coaching szkolenia

Post autor: marcelinaorawska »

Dzień dobry! Chciałam się podzielić moimi pozytywnymi doświadczeniami z usługami coaching biznesowy warszawa. Od pewnego czasu korzystam z ich wsparcia i jestem bardzo zadowolona. Jeśli macie firmę i zależy Wam na jej efektywnym prowadzeniu, to zdecydowanie warto rozważyć coaching biznesowy. Dzięki niemu można doskonalić umiejętności zarządcze i osiągać lepsze wyniki. Zaufajcie profesjonalistom. 😊

Łucja33
Posty: 413
Rejestracja: pt 14 sty 2022, 18:26
Status: Offline

Re: Coaching szkolenia

Post autor: Łucja33 »

Z tego, co się orientuję, to profesjonalne kursy i szkolenia dla menedżerów ma w swojej ofercie na przykład firma szkoleniowa https://www.humanskills.pl/szkolenia/ew ... an-skills/. Mają najlepszych szkoleniowców z wielu dziedzin więc zespól jak i kadra zarządzająca będzie wszechstronnie przeszkolona. Polecam zapoznać się z ich ofertą w wolnej chwili bo na pewno warto i nie zawiodą oczekiwań.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Coaching szkolenia

Post autor: mazurek »

Ktoś jeszcze wierzy w te bajki? Boom na coaching był kilka lat temu i do tej pory ludzie zorientowali się, że to pic na wodę.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat