Restauracja w Warszawie

Strażak po godzinach

Topic author
elabarbara
Status: Offline

Restauracja w Warszawie

Post autor: elabarbara » sob 28 lip 2018, 09:38

Macie swoje ulubione restauracje ? W Warszawie jest bardzo fajna restauracja Akademia. Podają naprawdę smaczne potrawy. Miejsce jest idealne żeby zorganizować rodzinną uroczystość, chrzciny, rocznice itp. Właśnie 25 rocznicę ślubu tam zorganizowaliśmy i było bardzo miło i smacznie. Rodzina była zadowolona , a my szczęśliwi że wszystko przebiegło tak jak chcieliśmy.

Ideks23

Re: Restauracja w Warszawie

Post autor: Ideks23 » pt 28 wrz 2018, 10:14

W Warszawie mam sporo swoich ulubionych miejsc. Ale ciągle odkrywam nowe. Tak jak np. restauracja "w Weku" na Woli. Trafiłam przez znajomych, a teraz niemal codziennie zamawiam u nich lunch. Jedzenie świetne, za +/- 20 zł można dostać fajną, dużą, świeżą i smaczną porcję. Codziennie nowy zestaw. Także w opcji vege, a wiem, że dla wielu osób to ważne. Także polecam.

aniaola37

Post autor: aniaola37 » pn 08 paź 2018, 10:52

Ja to od czasu do czasu chodze do restauracji jednak skupiam sie na gotowaniu w domu. Mam sporo czasu więc mogę się temu poświęcić. Nawet zaczęłam piec ciasta. Z pomocą sklepu https://www.sklep.savpol.pl/urzadzenia- ... oatacyjne/ jest to bardzo łatwe.
Awatar użytkownika

Tenesy

Post autor: Tenesy » czw 31 sty 2019, 14:30

Ja polecam zajrzeć do restauracji Szkutnia, gdzie specjalizują się głównie w kuchni włoskiej. Jak komuś zależy na tym, żeby dobrze zjeść, w fajnym lokalu to zdecydowanie warto się tam wybrać. Jak dla mnie to jedna z moich ulubionych restauracji, tym bardziej że uwielbiam kuchnię włoską.

Topic author
elabarbara

Post autor: elabarbara » śr 06 lut 2019, 11:04

Niedawno znów odwiedziłam stolicę naszą i akurat dostałam na zaproszenie na kolację do Bubbles Bar Warszawa od wspólnych znajomych. Lokal podobał mi się już od wejścia, jest miły dla oka, przyjemny. Zjadaliśmy najlepsze dania, jakie kiedykolwiek miałam w ustach. Świetna sprawa. Chętnie jeszcze wrócę skorzystać z promocji na alkohole za 29 zł od osoby.

Ambitny

Post autor: Ambitny » czw 07 lut 2019, 09:32

A jakaś dobra pizzeria podobna do krakowskiej https://www.caprinew.pl/ to gdzie?
ODPOWIEDZ