Strona 1 z 1

Implanty zębowe?

: wt 07 sie 2018, 12:11
autor: maksik
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wykonaniem u siebie implantów zębowych. Nawet zapisałem się już na konsultacje w klinice https://smigiel.net/, ale czy ktoś może taki zabieg wykonywał i może choć przybliżyć jaki to koszt?

Re: Implanty zębowe?

: pn 20 sie 2018, 09:48
autor: Ambitny
A w Warszawie znacie może jakiś dobry gabinet zajmujący się tą tematyką? Szukam dla siostry, która właśnie przeprowadziła się do stolicy.

Re: Implanty zębowe?

: pn 20 sie 2018, 12:15
autor: iskierka97
Kiedyś słyszałam, że implanty w Warszawie świetnie robią tu. Ale to już było dawno, więc siostra musiałaby te informacje zweryfikować.

Re: Implanty zębowe?

: pt 24 sie 2018, 10:28
autor: Wandka
Moja siostra niedawno miała wstawiane implanty zębowe w Centrum Medycznym Danea i była bardzo zadowolona, nie tylko z samych implantów, ale również z bardzo fachowej obsługi, z jaką spotkała się w tym Centrum. Znajduje się ono w Bielsku-Białej na Jaworzańskiej 40 i przyjmuje tam jeszcze szereg innych specjalistów. Na wizytę można się umówić na przykład telefonicznie, co jest bardzo wygodne :) Polecam ;)

Re: Implanty zębowe?

: wt 30 paź 2018, 10:32
autor: Tymoteusz1
Z czasem pojawiają się takie problemy. Moim zdaniem najważniejsze to szybko na nie reagować. Pamiętajcie, by załatwiać takie kwestie w sprawdzonych miejscach, takich jak Triodent w https://www.triodent.com.pl/services/periodontologia/ To da Wam pewność, że implanty zostaną wstawione skutecznie i w odpowiedni sposób.