Wanna do łazienki- jaka?

Strażak po godzinach

Topic author
ospi
Status: Offline

Wanna do łazienki- jaka?

Post autor: ospi » czw 04 paź 2018, 17:55

Witam! Czy ma ktoś z Was wanny takie https://www.besco.eu/produkty/wanny-prostokatne/
? Planujemy takową zakupić , ale nie bardzo wiem jakiej firmy wybrać ? Czytałam wiele pozytywnych opinii na temat takiej wanny .I jak Wam się sprawują te wanny?

Wandka
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie

Re: Wanna do łazienki- jaka?

Post autor: Wandka » czw 01 lis 2018, 07:35

Mi najbardziej podobają się wanny do zabudowy :) Wolnostojące jakoś mnie nie przekonują...Sama zamawiałam nową wannę do zabudowy kilka tygodni temu do mojego mieszkania i udało mi się skorzystać z bardzo atrakcyjnej promocji na stronie http://plusoutlet.pl/do/cat/wanny_do_za ... o-zabudowy, gdzie ceny niektórych modeli zostały obniżone nawet o ponad 50% :) I tym sposobem kupiłam bardzo dobrej jakości wannę, dokładnie taką, jaką chciałam, za praktycznie połowę ceny :D

Tymoteusz1
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie

Post autor: Tymoteusz1 » śr 21 lis 2018, 22:06

Pytanie, czy na pewno wanna jest dobrym rozwiązaniem? Ja jednak o wiele bardziej wolę prysznic, bo jest po prostu praktyczniejszy. Orientowałem się ostatni, jak wygląda transport kabiny prysznicowej i jestem pozytywnie zaskoczony. Pomyślcie nad tym.

arletkawis1987
OSP (gm., woj.): warszawa, mazowieckie

Post autor: arletkawis1987 » śr 30 sty 2019, 20:36

Tak jak poprzednik jestem zdecydowaną zwolenniczką prysznica zamiast wanny. Ładne kabiny prysznicowe wrocław naprawdę robią wrażenie i prezentują się ładnie w łazience. Decydując się na prysznic w łazience pozostaje więcej miejsca do dyspozycji no i kąpiel pod prysznicem jest znacznie praktyczniejsza.
ODPOWIEDZ