Gdzie pojechać na weekend

Strażak po godzinach

monimm82
Posty: 300
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 22 lut 2017, 12:06
OSP (gm., woj.): Pszczyna, śląskie
Status: Offline

Re: Gdzie pojechać na weekend

Post autor: monimm82 »

Opcji jest tak dużo, mi zawsze ciężko się na coś zdecydować. Mam tylko jedną zasadę - nie jeżdżę, nie latam w te same miejsca. Zawsze lepiej jest zobaczyć coś nowego tak myślę :) Przy planowaniu podróży mogą wam pomóc takie miejsca jak Esky https://www.esky.pl/hotele Myślę, że tu bez problemy znajdziecie hotel w bardzo przystępnej cenie, w miejscu które planujecie odwiedzić. Na pewno warto porozglądać się po większych miastach europejskich. W tych zawsze jest coś co warto zobaczyć, a taki wypad na weekend to idealna okazja na tego typu wycieczki.

tomek_kow
Posty: 141
Rejestracja: czw 12 sty 2017, 12:28
Status: Offline

Re: Gdzie pojechać na weekend

Post autor: tomek_kow »

Okolice Szczecina to fajna opcja na weekendowy wypad. Na bazę wypadową świetnie się nada hotel Bończa, jest położony na rzece więc to prawdziwa atrakcja regionu i perełka architektury

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Gdzie pojechać na weekend

Post autor: samwise »

Ja najchętniej bym wyskoczył gdzieś w góry.

lasior
Posty: 279
Rejestracja: pn 04 kwie 2016, 18:02
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna chojnice
Status: Offline

Re: Gdzie pojechać na weekend

Post autor: lasior »

Od 3 tygodni jest ciepło jak w lecie więc w weekendy zwykle podróżujemy cala rodziną. W ostatni weekend zwiedzaliśmy sobie Żyrardów, Międzyborów i w tym drugim nocowaliśmy i stołowaliśmy się. Nigdzie nie jadłem lepszej goloneczki niż w restauracji Gary Mamy. Nazwa oryginalna, ale jedzenie mają przepyszne. Generalnie na spacerach i w aquaparku spędziliśmy cały weekend.

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Gdzie pojechać na weekend

Post autor: samwise »

Ja już dawno nie byłem.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Gdzie pojechać na weekend

Post autor: 3zuch »

Na przykład gdzieś w lasy Tucholskie, późne grzybobranie we dwoje :)

nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Gdzie pojechać na weekend

Post autor: nosleep »

Może wyjazd do SPA? Moim zdaniem to świetna opcja na spędzenie czasu i zrelaksowanie się. Jeśli myślicie o wyjeździe we dwoje to zerknijcie na pakiet spa dla dwojga oferowany przez hotel Łysoń w Inwałdzie. Hotel oferuje wyjątkowe zabiegi poprawiające wygląd ciała, noclegi w komfortowych pokojach a także smaczne wyżywienie. Na gości korzystających z pakietu czeka także miłą niespodzianka w dniu przyjazdu.

weronikaja
Posty: 1003
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: Gdzie pojechać na weekend

Post autor: weronikaja »

Oczywiście że do spa najlepiej do tego tu https://bunkierspa.pl/ Tu jest bardzo duża oferta zabiegów spa. Ja uwielbiam masaże relaksujące - najbardziej ten z gorącej czekolady. Po takim masażu czuję się jak nowo narodzona. Ale warto sprawdzić i inne propozycje tego spa.

AlinaPin
Posty: 231
Rejestracja: śr 10 sie 2016, 22:32
Status: Offline

Re: Gdzie pojechać na weekend

Post autor: AlinaPin »

moim zdaniem warto zrobić sobie dłuższe wolne i wyjechać na niezapomniane wakacje np na Kilimandżaro. Takie wycieczki organizuje tutaj firma Exploruj - mają ciekawy i dobrze zorganizowany harmonogram wyjazdu także nie musimy się obawiać o marnowanie czasu. W podróż jadą kompetentni przewodnicy dzięki którym spędzimy tam czas bezpiecznie i atrakcyjnie

aniaola37
Posty: 208
Rejestracja: sob 10 gru 2016, 13:33
Status: Offline

Re: Gdzie pojechać na weekend

Post autor: aniaola37 »

Byle by była pogoda, jak jest zimno, pada deszcz to rzadko da się coś fajnego zaplanować, szczególnie jeżeli chodzi o atrakcje na świeżym powietrzu. Ktoś z was próbował pływać na desce sup? Ja tylko widziałam i chciałabym spróbować. Znalazłam nawet deski od GoSup, może sobie sprezentuje, na przyszłe wakacje te się przydadzą.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Gdzie pojechać na weekend

Post autor: mazurek »

Obecnie z racji pandemii ciężko planować jakiekolwiek wyjazdy, ale zawsze może uda się choćby krótki wypad. Teraz trwa zima, i można pomyśleć o wyjeździe w góry, pod tym adresem www można więcej o tym przeczytać. Oczywiście łatwe to nie będzie, patrząc na to, że branża turystyczna jako tako jest wciąż zamrożona.

elabarbara
Posty: 1579
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Gdzie pojechać na weekend

Post autor: elabarbara »

A jakie macie plany wakacyjne? Już wiecie gdzie pojedziecie? Mnie zainteresowała właśnie oferta https://lux-camp.pl/wlochy na kemping włochy. Myślę, że taka opcja jest całkiem atrakcyjna i można byłoby sporo zwiedzić, jednocześnie przeżywając niezłą przygodę.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Gdzie pojechać na weekend

Post autor: Mufinka »

Sytuacja jest tak niestabilna, że nic nie planuje. A weekendami to tylko wsykakuje na jeden dzień na wycieczki.
Awatar użytkownika

Tenesy
Posty: 521
Rejestracja: pn 20 mar 2017, 12:44
Lokalizacja: Gliwice
Status: Offline

Re: Gdzie pojechać na weekend

Post autor: Tenesy »

Ja byłem ostatnio w Olsztynie i miałem okazję odwiedzić restaurację Kolorowa. Tak dobrego obiadu na mieście jeszcze nie jadłem :)

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Gdzie pojechać na weekend

Post autor: marcy »

Ja bardzo lubię Gdańsk
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat