Strona 1 z 1

pożyczka na rozwój działalności

: pn 06 maja 2019, 19:21
autor: weronikaja
Jaka pożyczka na rozwój działalności jest ok? Bo pożyczka na rozwój działalności mi potrzebna.. Oglądam tą ofertę http://pozyskajfinansowanie.pl/pozyczki ... -dla-firm/ ale chętnie poczytam o waszych doświadczeniach. Potrzebuję dość szybko ale zależy mi na niskich procentach

Re: pożyczka na rozwój działalności

: wt 07 maja 2019, 11:01
autor: mazurek
Nie jest to najlepszy pomysł, takie pożyczki to jednak spore ryzyko.

Re: pożyczka na rozwój działalności

: czw 09 maja 2019, 16:56
autor: aniaola37
Duzo potrzebujesz? Często jest tak że nie są to wcale jakieś bardzo wygórowane kwoty. Może propozycja od https://pozyczkaplus.pl wystarczy? W tym miejscu znajdziesz świetną ofertę na pożyczki internetowe takie do 8 tysięcy złotych. Z tego co widziałam to pierwsza do 2 tysięcy jest darmowa.

Re: pożyczka na rozwój działalności

: pn 15 lip 2019, 10:29
autor: marcy
Firmy mogą oczywiście brać pożyczki na rozwój działalności, nawet te szybkie. Na http://uwagafinanse.pl/czy-firma-moze-o ... -pozyczke/ są porady odnośnie zaciągania takich pożyczek przez firmy.

Re: pożyczka na rozwój działalności

: śr 18 wrz 2019, 21:55
autor: ollafe88n
Wydaje mi się, ze jeśli chodzi o jakiekolwiek produkty finansowe typu pożyczki czy kredyty na pewno warto jest się wcześniej dowiedziec czym tak na prawde one są i jak brac je mądrze i z głową. Sporo informacji na temat kredytów znajdziecie na pewno tutaj http://gotowkowcy.pl/ i uważam, że każdy kto zastanawia się nad zaciągnięciem takowego powinien sie z tymi informacjami zapoznać

Re: pożyczka na rozwój działalności

: ndz 29 wrz 2019, 12:48
autor: Wandka
Jeśli prowadzicie własną działalność, to na pewno chcecie, aby koszy były jak najmniejsze. Na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie zapoznać się z ofertą nowoczesnych systemów od firmy Primesoft, dzięki którym możecie na przykład obniżyć wydatki na księgowość nawet o 23% ;) Co Wy na to?