Strona 1 z 1

Ćwiczenia w domu

: czw 09 maja 2019, 12:08
autor: weronikaja
Obecnie rozglądam się za sprzętem do ćwiczeń w domu i znalazłam takie coś https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... tness.html Czy taka bieżnia na początek wystarczy czy też lepsza będzie opcja zakupu wioślarza? Jakie jest wasze zdanie w tym temacie? Czekam na wasze opinie.

Re: Ćwiczenia w domu

: czw 23 maja 2019, 09:13
autor: byjka7
To musiałabyś sobie kupić jakieś fajne ciężarki czy sprzęt, który poprawiłby jakość Twoich ćwiczeń w domu.
Polecam zerknąć na stronkę https://www.domenasportowa.pl/ , mają ogromny ybór asortymentu sportowego, który przyda się początkującemu sportsmenów, jak i tych zaawansowanych :)

Re: Ćwiczenia w domu

: wt 13 sie 2019, 14:43
autor: Wandka
Z takich niedrogich sprzętów do ćwiczeń w domu na pewno warto jeszcze zaopatrzyć się w profesjonalną ławeczkę, między innymi do robienia tak zwanych "brzuszków". Efekty są lepsze niż przy wykonywaniu takich samych ćwiczeń na podłodze. Bardzo fajne ławeczki do ćwiczeń w atrakcyjnych cenach widziałam ostatnio w sklepie internetowym https://specialfitness.pl/68-laweczki-do-cwiczen. Najlepiej moim zdaniem kupić taka ławeczkę wielofunkcyjną, dzięki której będziecie mogli ćwiczyć różne partie mięśni ;)

Re: Ćwiczenia w domu

: wt 31 mar 2020, 03:30
autor: misia
Moim zdaniem ćwiczenia w domu pozwolą nam zaoszczędzić pieniądze, a poza tym to wystarczy odrobina miejsca i także możecie nabrać nawet masy mięśniowej. ;) Na przykład na plecy, w tym artykule https://www.tvokazje.pl/blog/post/cwicz ... -domu.html opisali trzy ćwiczenia. Spróbujcie sobie. ;)

Re: Ćwiczenia w domu

: śr 08 kwie 2020, 12:38
autor: mazurek
W domu też z powodzeniem można ćwiczyć i nie wymaga to posiadania specjalistycznego sprzętu.