Strona 1 z 3

Własny biznes

: ndz 12 maja 2019, 16:41
autor: sukienka
Jeśli prowadzicie taki biznes jak hala produkcyjna, fabryka, a nawet magazyn to musicie pamiętać o niezwykle istotnych kwestiach związanych z przepisami. Mam na myśli chociażby kwetsie związane z BHP. Poczytajcie sobie więcej na ten temat tu: https://www.sklep.techemznaki.pl/piktogramy-chemiczne/ oznakowanie substancji chemicznych piktogramy. Warto mieć o takich kwestiach pojęcie.

Re: Własny biznes

: pn 13 maja 2019, 08:22
autor: Stworek
Mój mąż zrobił sobie uprawienia elektryka, namawiałam go do otwarcia własnej działalności, ale on ma opory. Myślicie, że to jest dobry pomysł, aby w dzisiejszych czasach otwierać taką działalność gospodarczą?

Re: Własny biznes

: pn 13 maja 2019, 10:23
autor: mazurek
Prowadzenie własnego biznesu łatwe akurat nie jest i to też żadna nowość. Trzeba się jednak na tym znać.

Re: Własny biznes

: pn 13 maja 2019, 12:35
autor: Marko8282
Generalnie powiem tak: elektryków nie brakuje, ale mam takiego jednego zaufanego elektryka ze Skawiny, który mówi, że roboty nie brakuje, także myślę, że na tego typu usługi zawsze będzie popyt, trzeba tylko być naprawdę dobrym, bo połowa klientów to są Ci z polecenia.

Re: Własny biznes

: pn 13 maja 2019, 17:30
autor: Kaktus
a kogo to obchodzi?

Re: Własny biznes

: sob 18 maja 2019, 10:05
autor: aniaola37
Tu może także was zainteresować opcja od http://workingclub.pl Na pewno mniejszym firmom, freelancerom czy też innym firmom na pewno przyda się ich oferta. Znajdziecie u nich miejsce do co-workingu, gdzie będziecie mogli wygodnie ze swoim laptopem popracować, a także będziecie mogli wynająć biura, sale szkoleniowe.

Re: Własny biznes

: pn 20 maja 2019, 07:04
autor: byjka7
Jeżeli przejmujesz jakąś halę magazynową to musisz koniecznie usunąć tamte linie bhp i namalować nowe, co by wszystko było tak jak należy. Nie musisz robić tego samemu, możesz skorzystać z pomocy http://incor.com.pl/realizacje/usuwanie ... -posadzki/ , oni znają się na rzeczy wiedza jak usunąć farbę nie uszkadzając przy tym nawierzchni :)

Re: Własny biznes

: pn 20 maja 2019, 20:41
autor: weronikaja
Jeśli masz własny biznes zwłaszcza produkcyjny to na pewno będziesz potrzebował kompresorów i sprężarek najwyższej ajkości a te zakupisz tutaj https://www.almig.pl/ Jest to niemiecka jakość ale za rozsądną cenę a więc masz gwarancję że będzie działać lata. Ponadto od razu masz możliwość serwisu bo też mają taką usługę w ofercie.

Re: Własny biznes

: wt 21 maja 2019, 08:56
autor: Wandka
A czy prowadząc własny biznes zatrudniacie w nim pracowników? Jeśli tak, to na pewno warto wiedzieć, jak powinna być prowadzona ich dokumentacja pracownicza. Na stronie http://akta-osobowe.pl/ znajdziecie mnóstwo przydatnych informacji na temat akt osobowych w firmie, polecam sobie poczytać, bo taka wiedza na pewno się Wam przyda :)

Re: Własny biznes

: czw 23 maja 2019, 11:07
autor: Fate
W przypadku bardzo wielu różnych firm trzeba pamiętać o odpowiednim wyposażeniu. Ja kupowałem niedawno paletopojemniki, bo wydają się całkiem dobrym i uniwersalnym sposobem na przechowywanie różnych materiałów przedmiotów. ;)

Re: Własny biznes

: czw 23 maja 2019, 15:38
autor: Tymoteusz1
Grunt to zadbać, by biznes był odpowiednio zaopatrzony. Osobiście wychodzę z założenia, że przy wsparciu takich rozwiązań jak http://adifeed.pl/aminokwasy/ będzie Wam o wiele prościej zadbać o całą trzodę. Powinniście mieć to na uwadze, bo może mieć to bardzo duży wpływ na kondycję całego gospodarstwa.

Re: Własny biznes

: pn 27 maja 2019, 00:35
autor: ollafe88n
Od siebie moge tylko dodać, że jeśli prowadzisz firme i zatrudniasz w niej pracowników dobrym jest wynagrodzić ich za ciężką pracę i podnieść morale zapewniając dobre tego typu https://cmp.med.pl/oferta-dla-firmy/pakiety-medyczne/ pakiety medyczne. Na pewno pomoże to w utrzymaniu solidnego i dobrze pracującego zespołu

Re: Własny biznes

: czw 06 cze 2019, 07:52
autor: Mufinka
Jeśli prowadzicie swój biznes w sieci, to na stronie www znajdziecie kilka praktycznych wskazówek, z którymi warto by się zapoznać. Szczególnie istotne są kwestie związane z ochroną danych osobowych w internecie.

Re: Własny biznes

: czw 13 cze 2019, 08:39
autor: Tenesy
W firmie przydaje się też telefonia voip, która znacząco redukuje koszty. Na stronie https://www.supervoip.pl/ można znaleźć informacje na temat korzyści, płynących z takiego rozwiązania. Moim zdaniem warto na to postawić.

Re: Własny biznes

: śr 26 cze 2019, 10:27
autor: elabarbara
O własny biznes trzeba dbać i odpowiednio od jego potrzeb reagować. U nas na przykład ostatnio, po zmianie personelu, troszeczkę gorzej działa przyjmowanie towaru. To szef od razu nowych na szkolenia wysłał, a i chce z firmę Jantar http://jantar.pl/ wprowadzić nowe rozwiązania informatyczne, by wszystko pracowało jeszcze lepiej, niż wcześniej.