Strona 1 z 1

Fotele samochodowe z materiału czy ze skóry

: wt 14 maja 2019, 06:57
autor: Inter
Będę musiał w niedlugim czasie wytapicerować fotele w aucie oraz zastanawiam się czy lepszym rozwiązaniem będzie skóra czy może jednak materiał.

Re: Fotele samochodowe z materiału czy ze skóry

: wt 14 maja 2019, 10:59
autor: adrian34
Skóra to średni materiał na tapicerkę samochodową. W lecie przykleja się do ciała jak jest gorąco. Natomiast zimą jest zimna i nieprzyjemna w dotyku. Skóra jest także mniej odporna na zniszczenia (wytarcia, dziur itp.), a ich naprawianie jest problematyczne i często wiąże się z wymianą całych elementów. Materiał bedzie lepszy bo jest
tańszy
cieplejszy
oraz o wiele łatwiej takie fotele wytapicerować

Na Twoim miejscu odpuściłbym sobie skórę. Materiału szukaj tutaj https://tapicerski.pl - w sklepie mają dobre ceny.

Re: Fotele samochodowe z materiału czy ze skóry

: pn 27 maja 2019, 10:21
autor: Adrian29
Na pewno skórzane fotele, czy też raczej pokrowce będą dużo trwalsze, jednak nie każdy lubi ich zapach. Przy czym szukając różnego rodzaju elementów wyposażenia do naszych aut, niewątpliwie warto zwrócić uwagę na ofertę, dostępną w https://motohobby.pl/ . Znajdziemy tam bowiem różnego rodzaju dywaniki samochodowe w atrakcyjnych cenach, w tym m.in. propozycje gumowe, czy też welurowe. Są to produkty wysokiej jakości, a co więcej, naprawdę fajnie się prezentują:).

Re: Fotele samochodowe z materiału czy ze skóry

: czw 04 lip 2019, 13:16
autor: Szylakowski
każde są dobre jeśli są za nadto nie zużyta

Re: Fotele samochodowe z materiału czy ze skóry

: pn 19 sie 2019, 11:48
autor: Marko8282
Skórzane są bardziej ekskluzywne :) Zerknij sobie tylko na https://www.motochemia.pl/pielegnacja-s ... ml?osCsid= jak pielęgnować taką tapicerkę.

Re: Fotele samochodowe z materiału czy ze skóry

: pn 02 mar 2020, 13:26
autor: ollafe88n
Moim zdaniem lepsze są tapicerki materiałowe. Skóra może się szybko zniszczyć i jest niewygodna. Dodatkowo na materiałowa tapicerkę możesz kupić tego typu pokrowce https://terazauto.pl/pokrowce-seat , które sprawią, że dłużej będzie ona wyglądała jak nowa, nawet po przejechaniu sporej ilości kilometrów