Operacja kręgosłupa

Strażak po godzinach

Topic author
cerber
Posty: 273
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 23:43
Status: Offline

Operacja kręgosłupa

Post autor: cerber »

Jak to w życiu bywa -organizm się zużywa. U mnie też tak było. Wiem, żę będzie mnie czekała operacja kręgosłupa Warszawa. W warszawskich ośrodkach jest bardzo dużo specjalistów i do tego odpowiedni sprzęt. W innych miastach mógłby być spory problem ze znalezieniem odpowiedniego zespołu. Wiecie może, ile czasu potem zajmuje rehabilitacja i ogólnie powrót do zdrowia po operacji?

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: mazurek »

Warszawa to niejedyny szpital. Ba, świetni specjaliści są w Zakopanem, skąd wiem? Leczę się na kręgosłup od dziecka, choć operacji nie miałam i lekarza nie zdecydowali się, uznając, że mój stan jest stabilny. Ba! Lekarze w ogóle poważnie do tematu podchodzą i lekką ręką na operację nie wysyłają, bo to ryzyko. Gra musi być warta świeczki.

Tymoteusz1
Posty: 479
Rejestracja: wt 16 cze 2015, 11:59
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: Tymoteusz1 »

Ale przecież na samej operacji temat się nie kończy. Kluczowe jest to, by później przejść odpowiednią rehabilitację, która wspomoże Was w szybkim powrocie do zdrowia. Warto pomyślec, by skorzystać ze specjalnych turnusów w Ośrodku Rehabilitacyjnym Dobry Brat w Osieku. To przepiękne miejsce położone w samym sercu Borów Tucholskich może bardzo przyczynić się do poprawy sprawności. Miejcie to na uwadze.

AlinaPin
Posty: 231
Rejestracja: śr 10 sie 2016, 22:32
Status: Offline

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: AlinaPin »

Cóż ... wedlug mnie to juz ostatecznosc. Warto najpierw przebyc odpowiednie rehabilitacje - bo to bardzo czesto rozwiazuje problem.Ja np na rehabilitacje chodze do specjalistów w Krakowie bo znają się na rzeczy. Tutaj http://www.rehabilitacje.org można dokonać szybkiej rejestracji i tym samym omijamy kolejki. Wedlug mnie to spoko sprawa

Ayzmob
Posty: 933
Rejestracja: śr 15 cze 2022, 14:00
Status: Offline

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: Ayzmob »

Często na wszelkiego rodzaju operacje nieratujące życia na narodowy fundusz zdrowia czeka się bardzo długo. Tak było w moim przypadku. Na operacje kręgosłupa maiłam czekać nawet do kilku lat, na co nie mogłam się zgodzić . Znajoma poleciał mi, ze w takim przypadku warto zainwestować w pakiet medyczny, który daje nam dodatkowo ubezpieczenie szpitalne . Tutaj https://mediccentre.pl/ubezpieczenia-szpitalne udało mi się naleźć taką ofertę i jestem pewna, że z niej skorzystam,. Jest to opcja pakietu medycznego idealna dla mnie.

lolka
Posty: 261
Rejestracja: śr 11 sie 2021, 16:01
OSP (gm., woj.): wojewodztwo slaskie
Status: Offline

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: lolka »

Szczerze mówiąc od dłuższego czasu męczą mnie silne bóle kręgosłupa i nie wiedziałam już co robić. Koleżanka namówiła mnie na wizytę u dobrego specjalisty i doradziła CM Gamma w Warszawie na ul.Bobrowiecka 8 Słyszeliście o tym miejscu? Oczywiście u nich kiedykolwiek jakąś kontuzję

mareku
Posty: 591
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: mareku »

Jeśli macie problemy urologiczne i szukacie odpowiedniej placówki medycznej, szpitalmazovia.pl oferuje tego typu usługi. Tam pracują specjaliści z dużym doświadczeniem w leczeniu chorób układu moczowego. Myślę, że warto się do nich zgłosić. Jakie są wasze wrażenia na temat tego miejsca?

palto22
Posty: 479
Rejestracja: czw 18 lis 2021, 12:46
OSP (gm., woj.): Osina, zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: palto22 »

Operacja to też konieczność odpowiedniego wyposażenia sali operacyjnej, dlatego placówki medyczne stale muszą dbać o odpowiednie wyposażenie. Zerknijcie na stronę https://spacemed.pl/pl/c/Maski-tlenowe/156 . Tam możecie sprawdzić np. maski tlenowe. Podczas operacji takie maski są niezbędne.

angela
Posty: 1
Rejestracja: śr 31 sty 2024, 11:47
Status: Offline

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: angela »

a czy ktoś z Was przeszedł już taką operację? Jak to jest podczas narkozy?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat