Koszt usg

Strażak po godzinach

Topic author
cerber
Posty: 273
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 23:43
Status: Offline

Koszt usg

Post autor: cerber »

Wiecie może, ile może kosztować solidnie wykonane usg barku Gdańsk? Wiem, że w przypadku mojej dolegliwości trzeba będzie zacząć od usg, potem zapewne konieczna będzie tomografia. Na usg na fundusz trzeba czekać kilka miesięcy a prywatnie jestem w stanie dostać się w przeciągu kilku dni.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Koszt usg

Post autor: mazurek »

Kilka miesięcy czekać na USG? Aż nie chce mi się wierzyć. Ja zapisując się na usg, mam czas oczekiwania maksymalnie miesiąc, więc po prostu nie chce mi się wierzyć. Chyba, że chcesz natychmiast, to idź prywatnie.

iskierka97
Posty: 325
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 14:05
Status: Offline

Re: Koszt usg

Post autor: iskierka97 »

Ja przymierzam się natomiast, by zrobić prywatnie usg tarczycy w tym gabinecie w Warszawie. Koszty wcale nie są takie ogromne.

lasior
Posty: 279
Rejestracja: pn 04 kwie 2016, 18:02
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna chojnice
Status: Offline

Re: Koszt usg

Post autor: lasior »

Koszt USG nie jest duży i zwykle wynosi od 70zł wzwyż, w zależności czego dokładnie dotyczy badanie. Wykonywałem nie tak dawno usg w żyrardowskim centrum Diagnotiq https://www.diagnotiq.pl, zapłaciłem 80zł, ale badanie wykonane bardzo dokłądnie, lekarz doświadczony no i przede wszystkim nowy i dokładny sprzęt.

artek
Posty: 249
Rejestracja: pt 29 sty 2016, 10:03
Status: Offline

Re: Koszt usg

Post autor: artek »

Korzystając z badań w krajowym programie zdrowotnym zaoszczędzisz na kosztach i nie będziesz musiał długo czekać na takie badania https://cuk.pl/porady/czym-jest-krajowy ... -zdrowotny

samwise
Posty: 526
Rejestracja: pn 18 lip 2016, 08:28
Status: Offline

Re: Koszt usg

Post autor: samwise »

Takie medyczne usługi na pewno nie są tanie.

Stworek
Posty: 268
Rejestracja: wt 04 kwie 2017, 08:35
Status: Offline

Re: Koszt usg

Post autor: Stworek »

Właśnie całe szczęście, USG jest akurat jednym z dokładniejszych a tańszych badań. Porównując do takiej tomografii albo rezonansu...
Taniej zapłaciłem za ostatnie badanie niż za paliwo do dopiero co zakupionego passata. To o czymś świadczy.

palto2
Posty: 210
Rejestracja: wt 28 mar 2017, 19:52
OSP (gm., woj.): Chocianów, dolnośląskie
Status: Offline

Re: Koszt usg

Post autor: palto2 »

Zazwyczaj takie placówki medyczne mają cennik na stronie internetowej. Mogą się one różnić albo i nie, naprawdę ciężko jest dokładnie powiedzieć coś w tym temacie. Też zależy od miasta. Poza tym zależy jakie USG. Jeśli szukacie placówki, w której wykonacie USG prenatalne, to w Częstochowie w Gyncentrum pani dr Rozmus-Warcholińska wykonuje takie badanie w dobrej cenie.

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Koszt usg

Post autor: elabarbara »

USG jest na ogół tanie, do stówki, jak to mówią i masz gotowe rozwiązanie. Jednak należy zapamiętać, że nie wszystkie uszkodzenia to badanie wykryje. Często zaleca się rezonans magnetyczny, ale ceny są naprawdę wygórowane. Na szczęście w mridiagnostyka wcale nie jest tak źle. Sprawdźcie sami.

emilka28
Posty: 92
Rejestracja: śr 14 sty 2015, 10:56
Kontakt:
Status: Offline

Re: Koszt usg

Post autor: emilka28 »

Witam,
Zależy o jakie USG chodzi, ja jakiś czas temu wykonywałam USG układu moczowego w przychodni Multimed polecam każdemu z was, doskonała opieka, nowocześnie wyposażone gabinety i doświadczeni lekarze. Nie ma tam ogromnych kolejek i można umawiać się telefonicznie

weronikaja
Posty: 1003
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: Koszt usg

Post autor: weronikaja »

Koszty wykonywanych usg w różnych gabinetach są różne. Zobaczcie tą propozycję tu https://www.gabinetusg.com.pl/ Macie tu cennik za wykonywane badania usg. Moim zdaniem ceny są niskie w porównaniu z innymi gabinetami. Poza tym ich oferta jest bardzo dużą. Wykonują nawet badania usg dla niemowląt i dzieci. Warto sprawdzić nie tylko cennik, ale i ofertę badań.

Wandka
Posty: 1059
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Koszt usg

Post autor: Wandka »

A może jesteś też zainteresowany wykonaniem badania rezonansem magnetycznym? Jeśli interesuje Cię takie badanie w Warszawie, to koniecznie zobacz tutaj ofertę centrum diagnostycznego Radio Medica. Jak widać może się ono pochwalić bardzo specjalistycznym sprzętem, więc na pewno spełni Twoje oczekiwania.

maniak
Posty: 215
Rejestracja: ndz 28 maja 2017, 14:34
OSP (gm., woj.): płońsk, mazowieckie
Status: Offline

Re: Koszt usg

Post autor: maniak »

To zależy jakie usg robisz, takie zwykle nie kosztuje wiele ale już doppler czy sonovaginografia czyli takie usg z kontrastem jakie robią w szpitalu medicover w diagnostyce endometriozy jest już nieco droższe

kaguars
Posty: 234
Rejestracja: pt 28 sty 2022, 10:42
Status: Offline

Re: Koszt usg

Post autor: kaguars »

Cena zależy od miejsca, ale to nie oznacza, że w stolicy od razu musi być bardzo drogo. Zobaczcie tutaj - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Moim zdaniem ceny bardzo przyziemne, ale koszt to nie wszystko. Jeśli płacisz za jakość, to jest w porządku, serio. Wiem, jak niektóre badania przebiegają w Polsce, zdarzało mi się nawet na płatne wizyty czekać ponad 2 godziny, tak więc rozumiecie. Tutaj wszystko było moim zdaniem perfekcyjnie zaplanowane, na nic nie trzeba było czekać, wszystko perfect i to jest odpowiedni kierunek. Wrażenie robi też sprzęt. Od razu możliwość konsultacji - w tę stronę powinny iść badania USG, a nie w inną.

misia
Posty: 284
Rejestracja: wt 14 mar 2017, 10:57
Status: Offline

Re: Koszt usg

Post autor: misia »

Ja w przyszłym tygodniu wybieram się na USG prenatalne do pani dr Rozmus-Warcholińskiej. Znalazłam sporo przydatnych informacji o niej w internecie i dlatego właśnie do niej się zapisałam. Udało mi się zarejestrować w św. Łukaszu w Częstochowie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat