Pomysł na biznes a wsparcie

Strażak po godzinach

mareku
Posty: 591
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: Pomysł na biznes a wsparcie

Post autor: mareku »

Ostatnio zastanawiałem się, skąd mogę uzyskać przydatne informacje na temat prowadzenia firmy. Znajomy powiedział mi, że na stronie http://bizpoland.pl/ można znaleźć wiele ciekawych porad i wskazówek w tym zakresie. i muszę przyznać, że rzeczywiście jest tam bardzo dużo przydatnych artykułów. Polecam i wam sprawdzić tę stronę, jeśli również jesteście zainteresowani taką tematyką.

berkowy
Posty: 321
Rejestracja: ndz 08 lis 2015, 08:10
Status: Offline

Re: Pomysł na biznes a wsparcie

Post autor: berkowy »

Dużym wsparciem w prowadzeniu biznesu na większą skalę są też odpowiednie narzędzia do badania kompetencji miękkich. Jest to aspekt często niedoceniany, który może jednak przynieść bardzo duże korzyści dla efektywności poszczególnych działów w firmie.

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Pomysł na biznes a wsparcie

Post autor: elabarbara »

W sumie ja to nie wiem, co mam robić, bo dla mnie nie ma jednego dobrego sposobu na prowadzenie biznesu, niemniej jednak fajnie będzie się nakierować na coś, co sprawdzi się każdemu. Na start możecie zamówić zakładanie firmy Bydgoszcz, z Waszymi danymi. Wiem, że potem dość będziecie mieli problemów, dlatego dobrze jest życie sobie ułatwiać.

charlize91
Posty: 144
Rejestracja: czw 31 mar 2022, 22:19
Status: Offline

Re: Pomysł na biznes a wsparcie

Post autor: charlize91 »

Ja mam w planach otwarcie salonu fryzjerskiego. Znalazłam już lokal i fotel fryzjerski na https://beautysystem.pl/pl/c/Fotele-fryzjerskie/239 Muszę wszystko zamówić i zrobić remont. Jak dobrze pójdzie to jakoś w październiku ruszę z salonem :)

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Pomysł na biznes a wsparcie

Post autor: regina »

Jak zauważyłam masa osób inwestuje we własną firmę i jak także to biorę pod uwagę jest to postęp. Gorzej jest w momencie jak nie wyjdzie, a długi zostaną. Bo w większości sytuacji na rozwinięcie bierze się pożyczkę i najczęściej bardzo wiele. Uważam, że wtedy konsolidacja kredytów Poznań jest ratunkiem.

kikak
Posty: 863
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: Pomysł na biznes a wsparcie

Post autor: kikak »

Osoby, które pragną swój biznes otworzyc powinni zajrzec tutaj http://www.secondstreet.pl/kto-moze-zal ... spodarcza/ głównie dlatego, ze nie kazdy wie kto moze zalozyc dzialalnosc, jak przebiega proces rejestracji firmy i tak dalej. Tego typu informacje sa przydatne.

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Pomysł na biznes a wsparcie

Post autor: regina »

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę inny ważny aspekt działalności biznesowej, jakim jest bezpieczeństwo i higiena pracy. Konieczne jest ustanowienie i wdrożenie odpowiednich protokołów, takich jak instrukcja bezpieczeństwa pożarowego fumo dostarczone przez doświadczonego specjalistę w tej dziedzinie.

kiniol
Posty: 165
Rejestracja: pt 05 sie 2022, 10:46
OSP (gm., woj.): Warszawa, mazowieckie
Status: Offline

Re: Pomysł na biznes a wsparcie

Post autor: kiniol »

Wsparcie możecie otrzymać także od AFORTI Factor. Jest to firma, która od lat prosperuje na polskim rynku i oferuje swoim klientom usługi faktoringu niepełnego. Jest to doskonały sposobów na szybkie pozyskanie środków finansowych bez konieczności dopełnienia szeregu formalności

Wandka
Posty: 1058
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Pomysł na biznes a wsparcie

Post autor: Wandka »

Założenie i prowadzenie własnej firmy to nie lada wyzwanie. Ale na szczęście są osoby, które udzielają profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Przykładowo Pani Iwona Firmanty to bardzo dobry i godny zaufania psycholog biznesowy. Może ktoś z Was miał już z nią kiedyś do czynienia?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat