Strona 1 z 1

Kraków meble kuchenne

: czw 06 cze 2019, 09:17
autor: Listek
Szukam studia mebli kuchennych w Krakowie, w którym mozna zamówic meble dobrej jakości.

Jakie miejsce polecicie?

I czy rzeczywiśćie warto decydować sie na meble na wymiar?

Re: Kraków meble kuchenne

: czw 06 cze 2019, 12:00
autor: Inter
Warto jeśli zależy Ci na lepszy wygladzie i wiekszej użyteczności. Fabryka mebli, która produkuje meble kuchenne na wymiar, pod indywidualne zamówienie klienta, może zapewnić nam oryginalne i niepowtarzalne szafki czy blaty. Osoby, które szczególnie cenią sobie nietypowy design, chętniej i częściej korzystają z usług firmy meblarskiej.

W Krakowie mogę polecić to studio mebli kuchennych:
https://woodworks-studio.pl/

Zamawialiśmy tam meble dla naszej kuchni. Wyglad dobry, poza tym są terminowi.

Re: Kraków meble kuchenne

: wt 16 lip 2019, 10:43
autor: iskierka97
Pewnie, że warto się zdecydować! Jakość będzie o wiele lepsza niż w takich produkowanych masowo. Ja mam już kilka lat i cały czas wyglądają jak nowe. Znajomi ostatnio robili nowoczesną kuchnię na wymiar, gdzieś pod Krakowem zamawiali. Też są bardzo zadowoleni :)

Re: Kraków meble kuchenne

: czw 21 lis 2019, 12:32
autor: Wandka
A jak się Wam podobają meble kuchenne ASPEN w sklepie internetowym https://sklepabcmeble.pl/407-meble-kuchenne-aspen? Ja przeglądałam sobie właśnie ostatnio różne oferty w internecie i te meble bardzo wpadły mi w oko ;) Zawsze marzyłam o tym, aby mieć taką właśnie kuchnię ;) A Wy co o nich sądzicie?

Re: Kraków meble kuchenne

: pt 24 sty 2020, 10:58
autor: Tenesy
Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie najlepszą opcją okazała się firma JOPP Design z Krakowa. Dzięki niej mam bardzo ładne i porządnie wykonane meble - wszystko oczywiście na wymiar. Firma jest z Krakowa, więc polecam się z nimi skontaktować, jeśli planujecie remont kuchni.

Re: Kraków meble kuchenne

: ndz 29 mar 2020, 18:12
autor: Tymoteusz1
Jasne, że tak. Warto podejść do tego tematu w racjonalny sposób i samemu przekonać się, co jesteście w stanie zorganizować w tym kontekście. Moim zdaniem dobrze dobrana lampa stojąca może być dla Was ciekawym urozmaiceniem, Pomyślcie nad tym dobrze już teraz.