Strona 1 z 1

Jaką dobrą drukarnię byście polecili

: czw 06 cze 2019, 12:36
autor: Inter
Szukam dobrej drukarni, która wykona ulotki oraz wizytówki.

Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego?

Re: Jaką dobrą drukarnię byście polecili

: pt 07 cze 2019, 07:52
autor: adrian34
Mogę Ci tutaj polecić dobrą drukarnie, drukarnia znajduje się w Łodzi ale wydaje mi się, ze nie będzie problemu z realizacją zlecenia na odleglóść. Jest to drukarnia Fingerprint
https://www.fingerprint.pl
Drukarnia ma własne dobre studio graficzne tak wiec jesli nie masz projektu, to mogą Ci taki profesjonalny projekt stworzyć
Bardzo dobra jakość wydruków
Szybka realizacja zleceń, wiele razy zamawiałem u nich różne projekty i praktycznie nigdy nie zdarzyło im się opóźnienie
Przy większych zamówieniach możesz liczyć na dobre promocje

Re: Jaką dobrą drukarnię byście polecili

: śr 12 cze 2019, 14:02
autor: Wandka
Jeśli szukasz taniej, profesjonalnej i sprawdzonej drukarni on-line, to polecam Ci drukarnię Diamond Druk, z ofertą której możesz się zapoznać na stronie internetowej https://www.diamond-druk.pl/. Ich oferta jest bardzo bogata, możesz tam wydrukować zarówno katalogi i ulotki, jaj i wielkoformatowe plakaty. Na pewno możesz się spodziewać niskich cen i szybkiego terminu realizacji.

Re: Jaką dobrą drukarnię byście polecili

: czw 18 lip 2019, 09:08
autor: Mufinka
Żadnej konkretnej drukarni teraz nie polecę, aczkolwiek zachęcam do zapoznania się z tym artykułem: http://trivo.pl/wydruk-ksiazki-jaki-nak ... c-ksiazke/. Są w nim informacje na temat wydruku książek, które będą pomocne, gdy zdecydujecie się na ten krok.

Re: Jaką dobrą drukarnię byście polecili

: wt 13 sie 2019, 08:45
autor: sukienka
Rzuć okiem też na drukarnię Copyshop, która znajduje się w Krakowie. Oni oferują między innymi takie wydruki jak kraków plakat: https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/plakaty/. Mają naprawdę bogatą ofertę na wydruki, a do tego korzystne ceny.

Re: Jaką dobrą drukarnię byście polecili

: wt 13 sie 2019, 11:37
autor: mazurek
Nie znam żądnej, ale może wystarczy nieco poszperać w sieci?

Re: Jaką dobrą drukarnię byście polecili

: wt 13 sie 2019, 12:03
autor: marcy
Ja korzystam z lokalnych drukarni.

Re: Jaką dobrą drukarnię byście polecili

: czw 12 wrz 2019, 14:57
autor: klavvier
moze intro graf? :) z lepszą drukarnią się jeszcze nie spotkałem. bogata oferta, wiec duzy wybór, możliwość konsultacji z projektantami i dodanie uszlachetnień. wizytówki, ulotki, menu, naklejki... mają tam naprawde dużo pozycji. ostatnio myślałem nawet o oklejaniu reklamowym samochodu służbowego, być moze niedlugo się zdecyduję bo slyszalem, ze to świetna reklama.
tutaj masz link do ich strony :arrow: :arrow: http://intro-graf.pl/

Re: Jaką dobrą drukarnię byście polecili

: pn 17 lut 2020, 10:57
autor: Tenesy
Ja mogę polecić drukarnię Avatar https://www.avatar.pl/ , która ma w swojej ofercie druk ulotek i wizytówek. Zajmują się również drukiem banerów i naklejek, co również może okazać się przydatne.