Ubezpieczenie OC ciężarówki

Strażak po godzinach

Topic author
filik
Posty: 162
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 23 mar 2015, 08:53
Status: Offline

Ubezpieczenie OC ciężarówki

Post autor: filik »

Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? Szukam jakiegoś ubezpieczenia OC dla ciężarówki. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Auto to MAN 12.180 z 2008 roku.

Ziobro
Posty: 85
Rejestracja: pn 11 maja 2015, 08:33
OSP (gm., woj.): Sanok,podkarpackie
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie OC ciężarówki

Post autor: Ziobro »

Nie ma innego wyjścia niż porównanie ofert z popularnych towarzystw ubezpieczeniowych. Porównanie ofert jest istotne i ma duże znaczenie, z tego względu że ceny poszczególnych polis mogą znacznie się od siebie różnić, a przecież ich zakres niemal w każdym przypadku jest niezwykle podobny.
Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-oc-ci ... kalkulator
Kalkulator ubezpieczeniowy - można tam podać nr VIN + jeszcze kilka danych i na tej podstawie dokonać kalkulacji.

artek
Posty: 249
Rejestracja: pt 29 sty 2016, 10:03
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie OC ciężarówki

Post autor: artek »

Porównywarki są spoko, osobiście korzystam z Cuk i do polisy dostałem pakiet porad prawnych

Stworek
Posty: 268
Rejestracja: wt 04 kwie 2017, 08:35
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie OC ciężarówki

Post autor: Stworek »

A macie może jakiś pomysł co zrobić, aby płacić mniejsze OC?

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie OC ciężarówki

Post autor: Ambitny »

Ja kiedyś zastanawiałem się, czy taki kurs doskonalenia jazdy nie uprawniałby do dodatkowej zniżki. Ale to trzeba by było zapytać.

artek
Posty: 249
Rejestracja: pt 29 sty 2016, 10:03
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie OC ciężarówki

Post autor: artek »

Wiarygodny jest kalkulator Cuk, płacisz dokładnie tyle za OC, ile wyliczysz na stronie.

Wandka
Posty: 1050
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie OC ciężarówki

Post autor: Wandka »

A skoro już przy ciężarówkach jesteśmy, to czy ktoś z Was pracuje jako kierowca TIR-a i jeździ do Niemiec? Jeśli tak, to zapamiętajcie sobie firmę https://serwis-tir-niemcy.pl. Działa ona na tym terenie jako mobilny serwis ciężarówek, więc pomoże Wam, kiedy przytrafi się Wam jakaś awaria w trasie.

mareku
Posty: 581
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie OC ciężarówki

Post autor: mareku »

:( :(
Ostatnio zmieniony czw 14 lip 2022, 18:43 przez mareku, łącznie zmieniany 1 raz.

Fate
Posty: 109
Rejestracja: czw 13 kwie 2017, 08:50
OSP (gm., woj.): Kraków małopolska
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie OC ciężarówki

Post autor: Fate »

Ubezpieczenie ciężarówki jest niezbędne aby mogła się ona poruszać po polskich drogach. Podobnie jak sprawne katalizatory, które pozwalają na oczyszczanie spalin ze szkodliwych związków chemicznych. Wszelkie zasady muszą zostać spełnione.

Łucja33
Posty: 413
Rejestracja: pt 14 sty 2022, 18:26
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie OC ciężarówki

Post autor: Łucja33 »

Jak chcesz ubezpieczyć ciężarówkę to najlepiej zrobić to poprzez taką witrynę https://superpolisa.pl/placowki-miasto/gorlice/ która daje możliwość załatwienia wszystkiego online lub tradycyjnie w jednym z wielu punktów stacjonarnych. Na pewno nie zawiedziesz się na stawkach jak i szybkości załatwienia formalności. Idealne miejsce na zawieranie jakichkolwiek polis.

kazik66
Posty: 52
Rejestracja: czw 25 sie 2022, 16:37
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie OC ciężarówki

Post autor: kazik66 »

Co do polis ubezpieczeniowych to ja wam powiem że ubezpieczenie OC dla mojego auta poszukuję już drugi miesiąc i nie mogę nic fajnego znaleźć. Chyba jakiejś porównywarki użyję bo jednak nie mam innego pomysłu na to.

Urszul93
Posty: 4
Rejestracja: wt 13 wrz 2022, 12:09
Status: Offline

Re: Ubezpieczenie OC ciężarówki

Post autor: Urszul93 »

Jak myślicie, zda to egzamin? Jest to warte przemyślenia?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat