Gdzie dobrze uczą języka?

Strażak po godzinach

Topic author
cerber
Status: Offline

Gdzie dobrze uczą języka?

Post autor: cerber » pn 01 lip 2019, 22:33

Tak jak w temacie - gdzie dobrze uczą języka angielskiego? Potrzebuję szkoły, która ma duże doświadczenie w nauczaniu i są w stanie dobrze przygotować kogoś do egzaminów na certyfikaty językowe. Z tego co widzę na fejsie i różnych forach to sporo osób poleca https://lincoln.edu.pl/. Ktoś z Was uczył się u nich?

Mufinka

Re: Gdzie dobrze uczą języka?

Post autor: Mufinka » wt 02 lip 2019, 14:03

Najlepszy jest native speaker. Z nim najszybciej się nauczysz języka.

Ambitny

Post autor: Ambitny » śr 03 lip 2019, 14:42

W wielu korporacjach język to jest podstawowa umiejętność, dlatego warto go szlifować, uczestnicząc m.in. w różnych kursach. Zauważyłem jednak, że oprócz języków, ostatnio bardzo modne stały się tzw. umiejętności miękkie, które coraz bardziej liczą się dla naszego pracodawcy i mogą decydować o tym, że zostaniemy zatrudnieni na jakieś stanowisko bądź nie. Widziałem, że nawet są organizowane różnego typu szkolenia z owych umiejętności. Tu na przykład prowadzone jest szkolenie z asertywności. Chyba faktycznie jest na to popyt.

Wandka
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie

Post autor: Wandka » śr 07 sie 2019, 19:00

Wybór szkół językowych na rynku jest w dzisiejszych czasach dość szeroki. Jeśli zależy Ci na tym, żeby jak najsprawniej posługiwać się angielskim - tak, abyś mógł się dogadać z kimś w tym języku, to polecam zapisać się na kurs konwersacyjny z języka angielskiego w szkole językowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... wersacyjne. Jestem przekonana, że będziesz zadowolony :)

samwise

Post autor: samwise » pt 09 sie 2019, 18:52

Najlepiej uczyć się obcego języka za granicą.

strazaksamy

Post autor: strazaksamy » ndz 11 sie 2019, 13:32

Ja proponuję Ci samodzielną naukę w domu.
Zerknij sobie tu 5 angielskich przysłówków będzie
na pewno ro dla Ciebie odmiana jeżeli kiedykolwiek chodziłaś do szkoły językowej.
Koniecznie sobie zerknij i sprawdź jak będzie z taką nauką u Ciebie.
ODPOWIEDZ