jaki sprzęt kosmetyczny

Strażak po godzinach

Topic author
emilka28
Posty: 92
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 14 sty 2015, 10:56
Kontakt:
Status: Offline

jaki sprzęt kosmetyczny

Post autor: emilka28 »

obecnie świadomość klientów znacząco wzrasta, również w branży beauty dlatego my kosmetologowie jesteśmy zmuszeni oferować wysokiej jakości zabiegi, jakiś cas temu szukałam dobrych sprzętów do swojego gabinetu i trafiłam na markę Binatural oferują sprzęt do zabiegów odmładzających, epilacji itd, leżaki, meble, urządzenia i fotele - wszystkie meble i cały sprzęt jest wyjątkowo solidny, ustawny i wykonany z dbałością o najmniejsze detale

Marko8282
Posty: 214
Rejestracja: wt 04 lip 2017, 15:58
OSP (gm., woj.): gmina Zielonki, małopolskie
Status: Offline

Re: jaki sprzęt kosmetyczny

Post autor: Marko8282 »

Bardzo ciekawą ofertę posiada sklep z kosmetykami do makijażu NEO Makeup. Zobaczcie chociażby na te pomady do brwi, kredki bądź bazy pod podkład.

palto2
Posty: 210
Rejestracja: wt 28 mar 2017, 19:52
OSP (gm., woj.): Chocianów, dolnośląskie
Status: Offline

Re: jaki sprzęt kosmetyczny

Post autor: palto2 »

Co do akcesorii czy materiałów do stylizacji rzęs i brwi to zajrzyj do nich https://lexelle.pl mają tam praktycznie wszystko co jest potrzebne, na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: jaki sprzęt kosmetyczny

Post autor: Mufinka »

A gdzie polecacie kupować? Na Allegro jest dobrej jakości sprzęt, czy lepiej szukać w specjalistycznych sklepach?

elabarbara
Posty: 1571
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: jaki sprzęt kosmetyczny

Post autor: elabarbara »

To nie jest takie proste, bo zaraz tam myślimy o wielkim sprzęcie. Jest to jednak konieczne, jeśli w grę wchodzi medycyna estetyczna . Mam nadzieję, że czasem sprawdzacie takie opcje? A może i z nich korzystacie? Prawdę mówiąc, ja sama się nad tym zastanawiam. Chcę zadbać o siebie i nic mnie nie przekona, że nie powinnam tego robić. Zgadzacie się ze mną? :|
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat