Moskitiery

Strażak po godzinach

Topic author
cerber
Status: Offline

Moskitiery

Post autor: cerber » czw 10 paź 2019, 12:01

Jakiś czas temu wpadły mi w oko moskitiery Warszawa. Nie ukrywam, że w sezonie letnim byłyby zbawienne, ze względu na fakt, jakie ilości różnego rodzaju owadów próbują się dostać do domu. Z racji tego, iż taras znajduje się między drzewami, ilość znajdujących się tam owadów jest naprawdę imponująca. Zwyczajowo okna tam były zamknięte a drzwi otwierane tylko na czas wyjścia. Po zamontowaniu tego typu moskitier możliwość otworzenia okna powinna być realna, bez obawy, że w domu pojawi się pełno much czy też komarów.

Stworek

Re: Moskitiery

Post autor: Stworek » śr 16 paź 2019, 12:57

Również zastanawiamy się nad montażem tego typu rozwiązań u nas w biurze.

Marko8282
OSP (gm., woj.): gmina Zielonki, małopolskie

Post autor: Marko8282 » śr 16 paź 2019, 14:22

W takim razie zobaczcie sobie na ofertę https://plisyokienne.pl/galeria-plisyroletymoskitiery/ - wydaje się całkiem ok.
Awatar użytkownika

Tenesy

Post autor: Tenesy » śr 11 gru 2019, 09:33

Firma Roltex z Wrocławia ma w swojej ofercie zarówno moskitiery jak i rolety i plisy. Polecam ich sprawdzić, bo sam skorzystałem i nie żałuję.

strazakmario

Post autor: strazakmario » ndz 15 gru 2019, 22:04

Moskitiery się u nas bardzo sprawdzają, szczególnie w sezonie wiosna-lato-jesień. Ja, moja żona i nasza 15-miesięczna córeczka jesteśmy alergikami, a gdy żonę raz ukąsiła osa to tak zaczęła puchnąć, że skończyło się wstrząsem i kilkudniowym pobytem w szpitalu. Ochrona przed wpadaniem do domu owadów to dla nas priorytet. Moskitiery pomagają nie tylko na dręczące komary wieczorem czy nocą, a lubimy spać przy otwartym oknie ale i stanowi dla nas zabezpieczenie. Polecam moskitiery wszystkim alergikom. My nasze zamawialiśmy w Agata Rolety.

byjka7
OSP (gm., woj.): Gmina Mysłowice Śląsk

Post autor: byjka7 » czw 19 gru 2019, 15:33

Ja też jestem akurat za roletami, zawsze lepiej wyglądają w mieszkaniu i w oknie. Nie wiem czy widzieliście rolety dzień noc u kogoś? To dopiero innowacyjne rozwiązanie. Kupić je możecie na https://www.karnix.pl/mini-rolety-dzien-noc.html , wybór spory, ceny spoko. Tylko dobrze odmierzcie kwestie otworu okiennego na roletę.

Wandka
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie

Post autor: Wandka » ndz 22 gru 2019, 09:12

My wysokiej jakości moskitiery na okna w naszym mieszkaniu zamówiliśmy w firmie Bianex z Wrocławia, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://bianex.pl/moskitiery/;) Jak sami widzicie, firma działa już od wielu lat na rynku, więc naprawdę warto jej zaufać ;) Na pewno również i Wy będziecie zadowoleni ;)
ODPOWIEDZ