Wybór apartu słuchowego

Strażak po godzinach

Topic author
adrian34
Posty: 258
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 18 gru 2014, 11:55
OSP (gm., woj.): gmina chełm województwo lubelskie
Status: Offline

Wybór apartu słuchowego

Post autor: adrian34 »

Będę musial nosić aparat słuchowy.

Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego urządzenia dla siebie ?

Jak wybrać coś porządnego?
Awatar użytkownika

Inter
Posty: 415
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:30
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim
Status: Offline

Re: Wybór apartu słuchowego

Post autor: Inter »

adrian34 pisze: czw 30 sty 2020, 11:57 Będę musial nosić aparat słuchowy.

Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego urządzenia dla siebie ?

Jak wybrać coś porządnego?
Noszę aparat od wielu lat. Powiem Ci, ze najwazniejsze jest tutaj odpowiednie badanie oraz dopasowanie bo aparat powinno się dobierać pod kątem wady jaka posiada dana osoba.
Obecnie Geers akustyka słuchu ma bardzo dobrej jakości aparaty, tez mam właśnie od nich i sobie chwalę. Na miejscu jest możliwosć wykonania badania słuchu za darmo ( mają swoje salony w całej Polsce tak wieć najlepiej bezie jeśli zorientujesz się gdzie mają swój punkt oraz zapiszesz się tam na konsultację....). Mam od trzech lat i działa bezawaryjnie, do tej pory bywało różnie a wreszcie teraz mam solidny sprzęt.

socha
Posty: 58
Rejestracja: pt 16 wrz 2022, 12:08
OSP (gm., woj.): Dukla, podkarpackie
Status: Offline

Re: Wybór apartu słuchowego

Post autor: socha »

Odpowiedni wybór to podstawa, gdyż taki aparat trochę kosztuje

Diego
Posty: 63
Rejestracja: śr 28 kwie 2021, 09:52
OSP (gm., woj.): Rzeszów, podkarpackie
Status: Offline

Re: Wybór apartu słuchowego

Post autor: Diego »

Ja stosuję aparaty słuchowe zauszne: https://www.signia.net/pl-pl/aparaty-sluchowe/motion-x/ i dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie. Aparat pozwala mi lepiej słyszeć, co jest najistotniejsze, a dodatkowo jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest prawie niewidoczny. Moim zdaniem to najlepsza marka aparatów słuchowych na rynku

KasjuszMag
Posty: 62
Rejestracja: pn 05 lut 2024, 08:21
Status: Offline

Re: Wybór apartu słuchowego

Post autor: KasjuszMag »

Centrum słuchu Otosonica w Bydgoszczy specjalizuje się w dostarczaniu aparatów słuchowych, oferując szeroki wybór urządzeń najwyższej jakości. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, możliwy jest dobór aparatu słuchowego, który najlepiej odpowiada potrzebom użytkownika. Nowoczesne technologie wykorzystywane w aparatach słuchowych znacząco poprawiają komfort życia, umożliwiając użytkownikom cieszenie się pełnią dźwięków otaczającego świata. Specjaliści z Otosonica zapewniają profesjonalne doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie procesu doboru i użytkowania aparatu słuchowego.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat