Remont starego domu

Strażak po godzinach

Topic author
Gasik4
Posty: 289
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Remont starego domu

Post autor: Gasik4 »

Mam okazję zamieszkać w wiekowym domku, ale najpierw trzeba go porządnie wyremontować. Zna ktoś ekipę, która podejmie się takiego zadania?

iskierka97
Posty: 325
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 14:05
Status: Offline

Re: Remont starego domu

Post autor: iskierka97 »

Takie remonty są najtrudniejsze, coś o tym wiem... Poczytaj trochę o remontowaniu starego domu, to sam zdecydujesz :)

maksik
Posty: 246
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 15:57
Status: Offline

Re: Remont starego domu

Post autor: maksik »

Polecam sprawdzić opinie o firmach na lokalnym rynku. Może nawet popytać znajomych, którzy mają jakieś doświadczenia i mogą kogoś polecić. O ile z zakupem materiałów nie ma problemu bo można je kupić online z dostawą. Taką możliwość ma np. https://www.merkurymarket.pl/, to znalezienie dobrej ekipy remontowej już takie łatwe nie jest.

elabarbara
Posty: 1611
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Remont starego domu

Post autor: elabarbara »

Ogólnie ja to zrobiłam sobie kosztorys i wolę mniejszy domek wybudować, niż remontować to, co mam . Wydaje mi się, że wszystko to po prostu mnie przerośnie. A tak wezmę fachowca i kłopot będzie z głowy. Zresztą wydaje mi się, że dzisiejsze domy jednorodzinne są jakieś takie nowocześniejsze. A mi również i na tym zależy.
Ostatnio zmieniony czw 25 mar 2021, 22:40 przez elabarbara, łącznie zmieniany 1 raz.

Fate
Posty: 109
Rejestracja: czw 13 kwie 2017, 08:50
OSP (gm., woj.): Kraków małopolska
Status: Offline

Re: Remont starego domu

Post autor: Fate »

Remont takiego domu może być skomplikowany, ale jego efekt zdecydowanie będzie warty wysiłku. Po remoncie warto zastosować ekologiczne środki do mycia, aby jeszcze bardziej podkreślić efekt wyremontowanego wnętrza.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Remont starego domu

Post autor: Mufinka »

Trzeba też mieć bardzo dobrą, zaufaną ekpię. Albo samemu się na tym znać, by móc kontrolować prace.

Wandka
Posty: 1079
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Remont starego domu

Post autor: Wandka »

A czy wiecie już, jakie będziecie mieli podłogi w odnowionym domu? Jeśli jeszcze nie, to polecam zapoznać się z ofertą firmy eko parkiet z Białegostoku. Mają tam bardzo szeroki wybór różnego rodzaju desek podłogowych wysokiej jakości. Na pewno uda Wam się tam coś wybrać :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat