Dzbanek filtrujący?

Strażak po godzinach

Topic author
maksik
Posty: 246
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 15:57
Status: Offline

Dzbanek filtrujący?

Post autor: maksik »

Obecnie bardzo popularne jest korzystanie z dzbanków filtrujących wodę oraz butelek. Ale jaki dzbanek kupić do użytku domowego? Na https://filtrosfera.pl/ jest spory wybór tego typu dzbanków. Jednak czym sugerować się przy wyborze, czy możecie coś doradzić?

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Dzbanek filtrujący?

Post autor: marcy »

Ja mam z Dafi, polecam.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Dzbanek filtrujący?

Post autor: Mufinka »

Od jakiegoś czasu nie używam dzbanka i... żyję. W sumie pici prosto z kranu jest najbardziej ekologiczne.

maniak
Posty: 221
Rejestracja: ndz 28 maja 2017, 14:34
OSP (gm., woj.): płońsk, mazowieckie
Status: Offline

Re: Dzbanek filtrujący?

Post autor: maniak »

ja tak samo, najwięcej takiej wody piję

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Dzbanek filtrujący?

Post autor: mazurek »

To dobre rozwiązanie, szczególnie teraz. U mnie bez filtracji by się nie dało, za dużo kamienia się osadza.

merc
Posty: 146
Rejestracja: ndz 15 lis 2015, 20:00
Status: Offline

Re: Dzbanek filtrujący?

Post autor: merc »

U mnie też kranówka to podstawa ale korzystam z dzbanka filtrującego, picie samej wody może się znudzić więc czasem dodaje do niej jeszcze elektrolity to dobry patent, żeby wypijać tyle wody ile trzeba

Wandka
Posty: 1077
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Dzbanek filtrujący?

Post autor: Wandka »

A jakie byście mogli polecić filtry do wody kranowej, takie do założenia właśnie na kran? Czy macie coś takiego w domu? Jamam ogólnie bardzo twardą wodę i znajomy polecił mi, abym właśnie zdecydowała się na założenie takiego filtra. Szukałam już trochę w sieci i znalazłam takie filtry nakranowe w sklepie internetowym filtrybb.pl. Czy ktoś z Was miał z nim do czynienia wcześniej?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat