booster rozruchowy do samochodu?

Strażak po godzinach

Topic author
nosleep
Posty: 603
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

booster rozruchowy do samochodu?

Post autor: nosleep »

Wiecie, że istnieje coś takiego jak booster rozruchowy do samochodu? Fajna sprawa - sam używałem w tym sezonie zimowym:) Na szczęście tylko raz, ale dzięki temu, że go miałem to odpaliłem auto praktycznie od razu, a nie musiałem się bawić w żadne kable czy wyjmowanie i ładowanie akumulatora. Prosta i szybka robota.

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: booster rozruchowy do samochodu?

Post autor: Astra80 »

hmm nie wiedziałem - jak to działa konkretnie? Podpowiesz coś więcej na ten temat? A akumulator trzeba normalnie wyjmować, odpinać klemy i targać do domu czy garażu i potem ładować tym czymś czy jak? Zima jak widzę - wróciła i nocami znów mamy na minusie i to kilka dobrych kresek. Kto wie co będzie za parę dni, więc lepiej taką wiedzę posiąść:) Podpowiesz coś więcej w tym temacie?

Topic author
nosleep
Posty: 603
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: booster rozruchowy do samochodu?

Post autor: nosleep »

Prosta sprawa - plus do plusa, a minus do masy auta. Odpalamy i ładujemy - zwykle nie trwa to długo. Jest to serio o tyle prostsze rozwiązanie, niż branie akumulatora do domu i go ładowanie, albo podłączanie kabli rozruchowych od drugiego auta. Taki booster rozruchowy jest mały, przenośny - ot taki w sumie powerbank, można powiedzieć:)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat