Pytanie o dobrego dentystę?

Strażak po godzinach

Topic author
Ambitny
Posty: 304
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Pytanie o dobrego dentystę?

Post autor: Ambitny »

Polecilibyście jakiegoś sprawdzonego lekarza przyjmującego we Wrocławiu? Sprawa jest niestety dosyć pilna.

iskierka97
Posty: 325
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 14:05
Status: Offline

Re: Pytanie o dobrego dentystę?

Post autor: iskierka97 »

Zajrzyj na ofertę gabinetu YesDent. Osobiście wybieram się za kilka dni na zdjęcie cefalometryczne do tego wrocławskiego gabinetu, to napiszę jak tam jest.

Wandka
Posty: 1058
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Pytanie o dobrego dentystę?

Post autor: Wandka »

A może kogoś z Was bardziej zainteresowałby jakiś dobry i sprawdzony, godny zaufania stomatolog warszawa śródmieście? Jeśli tak, to sądzę, że Gabinet Stomatologiczny Artodonto na ul.Stawki będzie dobrym wyborem ;) Możecie tam liczyć na profesjonalne leczenie Waszych zębów, wstawienie implantów, a nawet założenie aparatu ortodontycznego ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Pytanie o dobrego dentystę?

Post autor: mazurek »

To może pilnie poszukaj w internecie? Wujek google nie gryzie, a mniej czasu ci to zajmie.

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Pytanie o dobrego dentystę?

Post autor: marcy »

Warto pytać znajomych i rodzinę, im chyba najbardziej można ufać

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Pytanie o dobrego dentystę?

Post autor: elabarbara »

Temat może nie być łatwy, ale jeśli chodzi o mnie, to ten dentysta w łęcznej ma moje zaufanie. Jakoś tak czuję, że mogę w razie czego do niego podejść, bo on wskaże mi odpowiednie leczenie. Jeśli już, to wybierałabym się tylko tutaj.

sukienka
Posty: 1857
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Pytanie o dobrego dentystę?

Post autor: sukienka »

Myślę, że odpowiednim wyborem w tej sytuacji będzie stomatolog lublin: https://adpclinic.pl/ . Jest to dentysta, z którego usług korzystam od lat. Zawsze jestem bardzo zadowolona.

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Pytanie o dobrego dentystę?

Post autor: marcy »

Czy z silnym bólem zęba można zgłosić się na SOR?

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Pytanie o dobrego dentystę?

Post autor: elabarbara »

I to jest bardzo dobre pytanie. Bo jednak większość z nas jak ma iść do dentysty to woli do zaufanego i godnego polecenia gabinetu udać się. Więc w tym celu zaczęłam sprawdzać ile w ogóle takich gabinetów można znaleźć. I tak też między innymi znalazłam centrum stomatologiczne wrocław w którym to znajdę dokładnie to czego poszukiwałam jeśli chodzi o gabinet dentystyczny.

kikak
Posty: 863
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: Pytanie o dobrego dentystę?

Post autor: kikak »

No właśnie mnie też interesuje teraz leczenie kanałowe w Gliwicach i mam mały dylemat, ponieważ gabinetów stomatologicznych jest sporo i nie wiadomo czym kierowac się przy wyborze. Z jednej strony ważne sa opinie innych użytkowników, ale z drugiej strony cena też gra swoją rolę. Co wy polecacie najbardziej?

lasior
Posty: 279
Rejestracja: pn 04 kwie 2016, 18:02
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna chojnice
Status: Offline

Re: Pytanie o dobrego dentystę?

Post autor: lasior »

Klinika Flodental w podwarszawskich Ząbkach. Polecam, a przyjeżdżają tu ludzie ze stolicy i innych okolicznych miasteczek. W tej klinice jest po prostu najlepsza kadra lekarska z możliwych.

Naramiennik
Posty: 147
Rejestracja: wt 02 maja 2017, 00:53
OSP (gm., woj.): Jastrzębie bzie, śląskie
Status: Offline

Re: Pytanie o dobrego dentystę?

Post autor: Naramiennik »

W Szczecinie na pewno jednym z najlepszych miejsc do leczenia zębów jest gabinetu Lubińska Stomatologia Ortodoncja przy ulicy Mazurskiej 3. Można się do nich udać z każdym problemem, a dzieci tym bardziej nie mają się tam czego bać - każde dziecko jest zawsze uśmiechnięte. :D

Dziobak
Posty: 5
Rejestracja: pt 14 sty 2022, 21:20
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pytanie o dobrego dentystę?

Post autor: Dziobak »

Dobry dentysta to przede wszystkim taki, który zajmie się naszymi zębami skutecznie. Nasza cała rodzina leczy się u https://dentysta-boryczko.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tego stomatologa

usagi
Posty: 350
Rejestracja: pt 12 maja 2017, 15:10
Status: Offline

Re: Pytanie o dobrego dentystę?

Post autor: usagi »

O jakie miasto konkretnie chodzi ? Myśle, ze w każdym większym mieście znajdzie się taki sprawdzony gabinet stomatologiczny. W Grudziądzu mogę Wam szczerze polecić klinikę https://maszewski.com/. Szeroka oferta leczenia ( od stomatologii zachowawczej, poprzez protetykę aż po implanty), rozsądne ceny, sympatyczna obsługa i doświadczeni lekarze.

Fryderyk
Posty: 397
Rejestracja: pn 19 wrz 2022, 15:44
Status: Offline

Re: Pytanie o dobrego dentystę?

Post autor: Fryderyk »

Musicie mieć na uwadze fakt, że to bardzo ważne kwestie, które mogą wpłynąć na Wasze zdrowie. Ja polecam Wam korzystać ze sprawdzonych miejsc. Na stronie https://dentonica.pl/nasze-uslugi/protezy-zebowe/ czytałem więcej na temat tego, jak wygląda wstawianie protez. Macie może jakieś doświadczenia związane z takimi czynnościami?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat