Cegła w przedpokoju

Strażak po godzinach

Topic author
elabarbara
Posty: 1578
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Cegła w przedpokoju

Post autor: elabarbara »

Cześć, możecie mi powiedzieć, jakie, waszym zdaniem, są ciekawe aranżacje w domu? Czy ogólnie staracie się, żeby było niecodziennie, czy jednaj budujecie tak, jak ludzie przed wami? Ja się właśnie zastanawiam, co ma zrobić. Niby mi się podoba cegła w przedpokoju , ale nie wiem. czy to mój kierunek. Muszę to jeszcze przemyśleć, przeglądając oferty sklepów takich jak Ceglana Fantazja https://e-ceglanafantazja.pl/ .
Ostatnio zmieniony ndz 15 maja 2022, 21:06 przez elabarbara, łącznie zmieniany 1 raz.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Cegła w przedpokoju

Post autor: mazurek »

Cegła w przedpokoju może całkiem ciekawie wyglądać, choć oczywiście wymagałoby to także odpowiedniego dobory materiałów.

nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Cegła w przedpokoju

Post autor: nosleep »

Moim zdaniem pomysł bardzo dobry. Piękna cegła na ścianę znajduje się w ofercie Cegielni Trojanowscy. To firma z wieloletnią tradycją.Cegły formują ręcznie ze szczególną dbałością o szczegóły. Ich cegły są nie tylko eleganckie ale też bardzo trwałe.

Dominika52
Posty: 107
Rejestracja: czw 25 lis 2021, 06:44
Status: Offline

Re: Cegła w przedpokoju

Post autor: Dominika52 »

Moim zdaniem pomysł naprawdę świetny :) Bardzo podobają mi się Płytki retro z cegły. Przymierzam się do remontu swojego mieszkania i wiem, że na pewno zdecyduję się na takie płytki w salonie i w przedpokoju

Wandka
Posty: 1058
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Cegła w przedpokoju

Post autor: Wandka »

Jeśli chodzi o remont przedpokoju inspiracje można znaleźć w sieci. To z pozoru niepozorne pomieszczenie może naprawdę zachwycać swoim wyglądem :) Na pewno warto dobrze zastsnowić się nad wyborem odpowiedniego koloru farb na ściany - ma to bardzo duże znaczenie ;)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat