Kredyt hipoteczny

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
Inter
Posty: 415
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:30
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim
Status: Offline

Kredyt hipoteczny

Post autor: Inter »

Staramy się obecnie o kredyt na budowę domu.
Jak dlugo czeka się na przyznanie takiego kredytu?

adrian34
Posty: 258
Rejestracja: czw 18 gru 2014, 11:55
OSP (gm., woj.): gmina chełm województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Kredyt hipoteczny

Post autor: adrian34 »

Cześć wszystko zależy od tego w którym Banku składasz wniosek oraz jak jest on kompletny. Banki obecnie są "zapchane wnioskami kredytowymi" co powoduje kolejki. Dlatego po świętach w kilku Bankach odnotowaliśmy podwyżki marży. Mimo to popyt nie spada. Ogólnie najszybciej wnioski kredytowe procesuje Bank PKO BP, PEKAO SA ŚREDNIO 3/4 tygodnie. Choć jak sprawa nie jest trudna i mamy dosłownie kompletny wniosek wniosek to PKO BP jest w stanie zamknąć nam sprawę nawet w dwa tygodnie. Jednak Bank PKO BP ma też swoje małe minusy, zdolność kredytowa tam wychodzi, najczęściej dużo mniejsza niż w innych Bankach. Czasami potrafi różnic się nawet o 150 000 - 200 000 zl!! Jeśli chodzi o np. ING to tu musisz nastawić się na 8 tygodni! Santader 4/5 tygodni. MBank 5/6, Millenium 5/6, PKO 2/4, PEKAO 3/4, ING 7/8, BNP 5/6 Choć on wstrzymał możliwość składania wniosków o kredyt na budowę domów dla klientów zewnętrznych i znacząco podniósł marże po świętach. Wszystko jest rozwojowe ale najlepiej jest dać sobie na uruchomienie kredytu dwa miesiące żeby nie dokładać sobie stresu. Oczywiście zawsze robi się wszystko żeby było to jak najszybciej. Choć szybko nie zawsze znaczy dobrze. Czasami dobrze jest poczekać na Bank, który spełnia więcej naszych wymagań.
Polecam na pewno to Bezpłatne doradztwo kredytowe w Łodzi.

Uzyskasz tam wiecej informacji w temacie.

kikak
Posty: 879
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: Kredyt hipoteczny

Post autor: kikak »

Z tymi kredytami to różnie jest bo na przykład ja teraz potrzebuje kredytu i tutaj https://frankowy-kredyt.pl/ znalazłem fajna ofertę, ale z drugiej strony nie wiadomo jak to będzie brać kredyt w innej walucie w związku z czym najpierw wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem skorzystać z pomocy ekspertów, a dopiero później decydować. Z jakich usług doradców wy korzystacie?

Wandka
Posty: 1064
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Kredyt hipoteczny

Post autor: Wandka »

Oj, ja bym się od kredytów frankowych jednak trzymała z daleka. Słyszałam, że najnowsza prognoza kursu franka jest taka, że znowu ma on wzrosnąć :(
Awatar użytkownika

Miko900
Posty: 11
Rejestracja: czw 07 lip 2016, 13:11
Status: Offline

Re: Kredyt hipoteczny

Post autor: Miko900 »

Najlepsze czady na zaciąganie kredytów hipotecznych właśnie mamy za sobą. Teraz moim zdaniem to czeka nas kilka dobrych lat droższych rat kredytów, więc kto ma możliwości lepiej niech nadpłaca.
Plot­ka mówi więcej niż usłyszała...

regina
Posty: 851
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Kredyt hipoteczny

Post autor: regina »

Istotnie jest tak , że przeważnie pożycza się pieniądze, ale nie tak łatwo je potem spłacić. Jak mi wiadomo to pomocnym rozwiązaniem może być kredyt gotówkowy na spłatę chwilówek Łódź. Myślę, że warto sobie o tym więcej poczytać.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat