Ginekolog

Strażak po godzinach

Topic author
palto2
Posty: 210
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 28 mar 2017, 19:52
OSP (gm., woj.): Chocianów, dolnośląskie
Status: Offline

Ginekolog

Post autor: palto2 »

Cześć wam. Szukam gdzie tylko się da informacji na temat dobrych ginekologów w Kołobrzegu. Za miesiąc oficjalnie się tam przeprowadzam i potrzebuję znaleźć ginekologa, bo muszę być pod stałą kontrolą. Na razie znalazłam w necie informacje o dr Barbarze Blicharczyk. Ktoś coś wie? Może kogoś innego mi doradzicie?

maniak
Posty: 215
Rejestracja: ndz 28 maja 2017, 14:34
OSP (gm., woj.): płońsk, mazowieckie
Status: Offline

Re: Ginekolog

Post autor: maniak »

W Warszawie mogę kilku lekarzy polecić, znam nawet specjalistów od endometriozy, przyjmują w szpitalu medicover, wykonują tam też zabiegi usuwania endometriozy także w asyście robota da vinci

karaiby
Posty: 253
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: Ginekolog

Post autor: karaiby »

maniak pisze: śr 24 lis 2021, 11:26 W Warszawie mogę kilku lekarzy polecić, znam nawet specjalistów od endometriozy, przyjmują w szpitalu medicover, wykonują tam też zabiegi usuwania endometriozy także w asyście robota da vinci
@Maniak, ja w Warszawie z kolei namawiam do wizyty w https://gabinetylucka.pl/
Mogę polecić dr Drągowską. Dla mnie to ważne, żeby mieć lekarza, który uspokoi ale też realnie podejdzie do problemu - powie są jakie możliwości, szanse, zagrożenia. Cieszę się, że trafiłam do Pani Doktor z polecenia. Każdej Pani z Warszawy polecam tę placówkę.

kikak
Posty: 863
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: Ginekolog

Post autor: kikak »

Dopiero jesteśmy w trakcie planowana ciąży z moim partnerem, ale nie ukrywam, że czytam powoli artykuły w stylu https://www.sn2.eu/kobieta/20395-koszul ... alety.html żeby dowiedzieć się konkretniej jak powinien wyglądać poród, co zabrać, które koszule do porodu i do karmienia sa najlepsze i tak dalej. Taka wiedza z pewnością mi się przyda.

Arkadiusz1
Posty: 132
Rejestracja: śr 26 sty 2022, 13:24
Status: Offline

Re: Ginekolog

Post autor: Arkadiusz1 »

Dzisiaj jest o tyle prościej, że faktycznie możecie skorzystać z odpowiedniego wsparcia lekarskiego. Ja czytałem na stronie https://www.gyncentrum.pl/usg-3d-4d-hd-live o tym, jakie badania warto wykonać w trakcie ciąży. To mogłoby być dla Was dużym ułatwieniem, sami się o tym przekonajcie już teraz.

misia
Posty: 284
Rejestracja: wt 14 mar 2017, 10:57
Status: Offline

Re: Ginekolog

Post autor: misia »

Ja wiem! Pani doktor Barbara Blicharczyk jest moim ginekologiem od dobrych dwóch, jak i nie trzech lat. Ależ ten czas szybko mija. :) Jak najbardziej warto się do niej udać, także jest świetnym lekarzem prowadzącym ciążę. Potwierdzone info przez kilka moich koleżanek. :)

rorro
Posty: 97
Rejestracja: wt 27 cze 2017, 15:09
OSP (gm., woj.): Radom, mazowieckie
Status: Offline

Re: Ginekolog

Post autor: rorro »

My z żoną szukaliśmy najlepszego ginekologa na Śląsku do prowadzenia ciąży. Dowiedzieliśmy się o niej dopiero w 10 tygodniu, to był już czas na wykonanie badań prenatalnych. Znaleziony specjalista polecił nam wykonać badanie nifty katowice cena obejmowała już także pobranie krwi w domu pacjentki. Dzięki temu żona nie musiała nawet wychodzić z domu a wyniki mieliśmy po kilku dniach do odbioru online.

irona
Posty: 86
Rejestracja: śr 23 mar 2022, 22:35
Status: Offline

Re: Ginekolog

Post autor: irona »

Ja na szczęście w ciąży nie jestem ale obawy były. Prezerwatywa się zsunęła i mocno się wystraszyłam. Teraz zapisałam się do ginekologa po tabletki, potrzebuję pewniejszej metody ochrony. Lekarz zapisał mi drovelis z racji, że miewałam plamienia, tyłam wcześniej. A te tabletki są obojętne dla wątroby, nie mają wpływu na metabolizm.

bartosz
Posty: 148
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 16:59
Status: Offline

Re: Ginekolog

Post autor: bartosz »

Moja żona chodziła do super ginekolog w Kołobrzegu na ul Szpitalnej dr Barbary Blicharczyk, była mega zadowolona z tego jakie ma skuteczne metody i rewelacyjne podejście do pacjentów. Żona twierdzi że to jedyny ginekolog, który rozumiała jej kobiece problemy, a do tego skutecznie je rozwiązała. Dlatego jeżeli interesuje Cię ktos zaufany i przede wszystkim skuteczny, to ona będzie idealną opcją.

mareku
Posty: 591
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: Ginekolog

Post autor: mareku »

Jeżeli byłby Ci potrzebny namiar na jakieś sprawdzone miejsce, w którym moglibyście wykonać sobie badanie USG, a także umówić się do ginekologa, to koniecznie weźcie pod uwagę to miejsce Gabinety Łucka. Moim zdaniem pracują tam naprawdę świetni specjaliści, którzy jak mało kto znają się na swojej pracy.

Ayzmob
Posty: 933
Rejestracja: śr 15 cze 2022, 14:00
Status: Offline

Re: Ginekolog

Post autor: Ayzmob »

Witam, jaki żel ginekologiczny możecie polecić? Zależy mi na tym,by był odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Czy macie sprawdzony kosmetyk do higieny intymnej? https://ziaja.com/p/5901887026563/ginek ... tymnej-353 Co o tym sądzicie? Z chęcią zapoznam się z waszymi wskazówkami, ktore pomogą mi wybrac odpowiedni kosmetyk.

kaguars
Posty: 234
Rejestracja: pt 28 sty 2022, 10:42
Status: Offline

Re: Ginekolog

Post autor: kaguars »

Pytaj o dostępność Poręckiej w Renort. Jeśli ma wolne terminy, to nie ma się nad czym zastanawiać. Prowadziła mojej żonie trudną ciążę, gdzie nie było wiadomo, jak to się skończy. A jednak nie stało się nic złego, mamy zdrowe dziecko. Mnóstwo badań, regularne kontrole, rzetelność, zaangażowanie - świetnie wykonana praca.

Agniecha89r
Posty: 153
Rejestracja: czw 21 kwie 2022, 13:34
Status: Offline

Re: Ginekolog

Post autor: Agniecha89r »

Mnie interesuje ginekolog, Wrocław najlepiej do przygotowania, a potem do prowadzenia ciąży. Także szukam bardzo zaufanego lekarza. Myślałam o Panu Doktorze Zalewskim https://maciejzalewski.pl/ Czy ktoś leczył się u Pana Doktora?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat