Kredyt bankowy dla firm

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

Topic author
Inter
Posty: 411
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:30
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim
Status: Offline

Kredyt bankowy dla firm

Post autor: Inter »

Cześć Jaki polecacie kredyt bankowy dla firm? Interesuje mnie pożyczka ok 60 tys, na rozwój, bez poręczycieli i zabezpieczeń, z karencją spłaty min 3 mc. Najchętniej jeszcze bez wkładu własnego Zanim przejdę się na obchód rynku (Nest Bank, mBank, a może Bank Gospodarstwa Krajowego...?) chciałam co nieco "zaciągnąć języka"...

adrian34
Posty: 258
Rejestracja: czw 18 gru 2014, 11:55
OSP (gm., woj.): gmina chełm województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Kredyt bankowy dla firm

Post autor: adrian34 »

Każdy bank ma swoje kryteria (np. odnośnie pkd, długości działania firmy, stałości dochodów, historii w BIKu itp). Wiem bo do niedawna zajmowałam się tym segmentem. Jeśli chodzi o małe firmy to na rynku królują mbank, Alior i Nest, no i jeszcze Paribas. I we wszystkich są bardzo różnorodne oferty. I bardzo różnorodne kryteria przyznawalności, tudzież ceny. Dlatego dla jednych są dostępne - dla innych nie. Polecam współpracę z uczciwym pośrednikiem - takim, który nie będzie miał na celu przede wszystkim "ogolenie" Ciebie. W przypadku pożyczek prywatnych, dobrą ofertę ma plmfund.pl - moizna tutaj liczyć na wysoką kwotę pożyczki pod zastaw.

kikak
Posty: 863
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: Kredyt bankowy dla firm

Post autor: kikak »

To prawda, że każdy bank ma swoje kryteria dlatego tutaj https://www.kancelariakredytowa.biz/kre ... m-wroclaw/ się najlepiej zgłosić. Są to profesjonalni doradcy kredytowi, którzy znają się na rzeczy i po głębokiej analizie wielu ofert pomagają wybrać tę najlepszą. Wiadomo, że kredyty po prostu są czasem potrzebne.

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Kredyt bankowy dla firm

Post autor: marcy »

Co do kredytów. Zastanawialiście się kiedyś, skąd banki mają pieniądze na kredyty? Jak tak to tutaj https://kbctfi.pl/skad-banki-biora-pien ... a-kredyty/ znajdziecie odpowiedź, ja byłam zaskoczona

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Kredyt bankowy dla firm

Post autor: regina »

Mnie już żadne pożyczki nie interesują, najpierw chcę spłacić co mam do spłacenia a trochę tego jest. Tak sobie sprawdzam jak działa konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej Wrocław , bo chyba się na to rozwiązanie zdecyduję

Grabarz1
Posty: 4
Rejestracja: śr 29 cze 2022, 16:32
Status: Offline

Re: Kredyt bankowy dla firm

Post autor: Grabarz1 »

Myślę, że najlepiej po kredyt bankowy iść do największych przedstawicieli w naszym kraju.

tower
Posty: 73
Rejestracja: pn 22 lis 2021, 21:06
Status: Offline

Re: Kredyt bankowy dla firm

Post autor: tower »

Sporo banków obsługuje firmy i udziela takich kredytów. Odwiedź odziały banków lud doradców np. doradca finansowy Gliwice
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat