Ginekolog do prowadzenia ciąży

Strażak po godzinach

Topic author
palto2
Posty: 210
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 28 mar 2017, 19:52
OSP (gm., woj.): Chocianów, dolnośląskie
Status: Offline

Ginekolog do prowadzenia ciąży

Post autor: palto2 »

Witam serdecznie. Niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży i szukam obecnie dobrego ginekologa z Kołobrzegu, który mógłby poprowadzić moją ciążę. Koleżanka doradziła mi doktor Barbarę Blicharczyk i jej gabinet na ulicy Szpitalnej. Poza tym nikt mi się nie obił o uszy, może kogoś zaproponujecie?

maniak
Posty: 196
Rejestracja: ndz 28 maja 2017, 14:34
OSP (gm., woj.): płońsk, mazowieckie
Status: Offline

Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Post autor: maniak »

Moja żona miała problemy z zajściem w ciążę ale miała usuwaną endometriozę w asyście robota da vinci w szpitalu medicover, to innowacyjny i mało inwazyjny zabieg, szybko doszła po nim do siebie i mogła zacząć normalnie funkcjonować, lekarze mówią że ma szansę na ciążę

Wandka
Posty: 1050
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Post autor: Wandka »

A skoro już mowa o prowadzeniu ciąży... gdzie szukacie informacji na temat 9 miesięcy? Czy znacie jakieś książki godne polecenia? A może jakieś strony internetowe? Ja na przykład ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy kalendarz ciąży na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/kalendarz-ciazy i wydaje mi się, że jest tam naprawdę sporo wartościowych porad :)

irona
Posty: 86
Rejestracja: śr 23 mar 2022, 22:35
Status: Offline

Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Post autor: irona »

A wykonywaliście już badania prenatalne w ciąży? Nowoczesne nieinwazyjne badanie nifty pro można wykonać już po 10 tygodniu, mój ginekolog poinformował mnie o tym już na pierwszej wizycie. Nie miałam wątpliwości, że warto. Zdrowie mojego dziecka było dla mnie przecież najważniejsze. Okazało się, że niedaleko mnie znajduje się autoryzowany punkt pobrań, na badanie udało się umówić jeszcze tego samego dnia.

Naramiennik
Posty: 146
Rejestracja: wt 02 maja 2017, 00:53
OSP (gm., woj.): Jastrzębie bzie, śląskie
Status: Offline

Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Post autor: Naramiennik »

Co do badań prenatalnych i szczególnie tych nieinwazyjnych, to warto je zrobić u dobrego lekarza, który porządnie wykona takie badania i również wytłumaczy wyniki. Takim lekarzem jest z pewnością pani doktor Rozmus-Warcholińska. Przyjmuje ona w Gyncentrum w Częstochowie czy Katowicach.

mareku
Posty: 581
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Post autor: mareku »

:( :(
Ostatnio zmieniony pn 22 sie 2022, 18:07 przez mareku, łącznie zmieniany 1 raz.

maniak
Posty: 196
Rejestracja: ndz 28 maja 2017, 14:34
OSP (gm., woj.): płońsk, mazowieckie
Status: Offline

Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Post autor: maniak »

irona pisze: sob 30 kwie 2022, 18:32 A wykonywaliście już badania prenatalne w ciąży?
Oczywiście żona robiła! Nie było z tym problemu bo to test sanco w laboratorium diagnostyka. Szybko dostała wynik a badanie ogranicza się tylko do pobrania krwi od ciężarnej. Zakres badania jest porównywalny z amniopunkcją

kikak
Posty: 821
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Post autor: kikak »

Powiem szczerze, że jest wielu dobrych ginekologów i specjalistów, a gdybym miała polecac coś od siebie, to na pewno ofertę https://sodowski.pl/ginekologia-estetyczna/ tutaj cena idzie w parze z jakoscia moim zdaniem. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, ze mój wpis okazał się dla Was pomocny.

romeku
Posty: 215
Rejestracja: śr 10 sie 2022, 22:04
Status: Offline

Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Post autor: romeku »

Jeżeli poszukujecie naprawdę bardzo dobrego ginekologa z doświadczeniem, który ma w swojej ofercie naprawdę szerokie spektrum działań, to zajrzyjcie tutaj Gabinety Łucka. Moja znajoma bardzo zachwalała ichniejsze usługi dlatego i wam podsyłam ten link. Może ktoś z was skorzysta z ich usług i będzie zadowolony.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Post autor: mazurek »

Najlepiej szukać w swojej okolicy i kierować się opiniami innych kobiet.

drużynowy
Posty: 744
Rejestracja: sob 20 lis 2021, 14:50
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna w Pcimie
Status: Offline

Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Post autor: drużynowy »

Ośrodek oferuje również programy dawstwa gamet, umożliwiające parom zmagającym się z niepłodnością skorzystanie z dawstwa nasienia lub oocytów. Programy te są realizowane zgodnie z najwyższymi standardami medycznymi i etycznymi, zapewniając anonimowość i bezpieczeństwo zarówno dla dawców, jak i odbiorców. Kluczowe informacje o programach dawstwa oraz kryteriach kwalifikacji są dostępne na https://novum.com.pl/ i ośrodek stawia na transparentność procedur i otwartą komunikację, co buduje zaufanie wśród pacjentów poszukujących rozwiązania swoich problemów z płodnością.

Naramiennik
Posty: 146
Rejestracja: wt 02 maja 2017, 00:53
OSP (gm., woj.): Jastrzębie bzie, śląskie
Status: Offline

Re: Ginekolog do prowadzenia ciąży

Post autor: Naramiennik »

Ja zdecydowanie polecam dr Barbarę Blicharczyk. Nie wyobrażam sobie prowadzenia ciąży gdzieś indziej. Każda wizyta przebiegała w wyjątkowo przyjaznej atmosferze. Pani doktor wszystko mi fajnie wytłumaczyła, co było dla mnie mega ważne, szczególnie w pierwszej ciąży :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat